Jump to content

Problem z rejestracją


Recommended Posts

Witam mój kolega ma problem z rejestracją. Chodzi o to że mu wyskakuje podczas rejstracji że jego steam id jest już powiązane z MPtrucker co jest nie możliwe bo nigdy nie grał na multi i nigdy nie miał konta tutaj. Proszę o pomoc

Link to comment
Share on other sites

 

19 hours ago, Kowalos said:

Witam mój kolega ma problem z rejestracją. Chodzi o to że mu wyskakuje podczas rejstracji że jego steam id jest już powiązane z MPtrucker co jest nie możliwe bo nigdy nie grał na multi i nigdy nie miał konta tutaj. Proszę o pomoc

Witam niech kolega przypomni sobie hasło przez stronę bo może kiedyś już zakładał konto tylko nie pamięta albo coś miałem tak samo jak ty czy twój kolega i przypomnienie hasła przyszło mi na e maila i było wszystko ok mam nadzieję że pomogłem pozdrawiam

agromex.jpg

Link to comment
Share on other sites

Na 100% nie zakładał, wczoraj dopiero mu powiedziałem o istnieniu tego multi. Zresztę próbował wysyłać emaila z przypomnieniem ale nic nie przyszło, co zreszte ,mnie nie dziwi skoro go nigdy nie zakładał

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.