Jump to content

Ban yedim nedenini anlamadım - Sorun çözüldü. Ban silindi.

catug

Recommended Posts

Duisburg a doğru giderken ban yedim. Reason 3 dover* yazıyor ne demek bilmiyorum. Expires never yazıyor perma ban mı oluyor ilk defa ban yedim. Oyunda o kadar tır skoda çarptı ben niye ban yedim.

Edit: [email protected] a e posta attım sorun çözüldü.

Edited by LIGHTOFGOD
Topic inactive.Locked and Archived.

Merhaba ; 

12 Mart banınız kalkacak sınırsız banlamamışsınız tehlikeli sürüşten banlanmışsınız. Kalabalık yollarda birazdaha dikkatli olmalısınız. :) 

Ban sebebiniz : 

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Önümdeki kırmızı dorseli tır yavaşlayıp dörtlüleri yakıp sağa geçti bende durmamak için hafif sola kırıp şerit çizgisini çok az geçimişim. Sollama yapmadım ki orada. Rotterdamdan duisburga yük götürüyordum 2 kere rotterdamdan çıkamadım %80 ve %30 hasarla f7 çektim normal yolda giderken ban yedim. 2 aydır girmiyordum giriyim dedim pişman oldum. Admine cevapta yazamıyorum kapatmış itiraza cevabı.

Edit: İtirazıma cevapta bunu yazmış. 

Inappropriate Overtaking
Overtaking in an area of extremely low FPS, in areas with large amounts of traffic such as in Europoort, overtaking resulting in an accident or anything similar. This also includes overtaking on any 1 lane in each direction road where there is excessive traffic.

FPS düşük değildi. Benden dolayı kaza olmadı. Hatta tam banlıyacağı sırada çekicinin biri çarpmış mı ne olmuş onu hatırlamıyorum videodan gördüm.

Edited by catug

21 hours ago, EngineerMsty said:

https://truckersmp.com/appeals bu siteden yedğin banları bulabilirsin. 
Burda eğer ban yemişssen neden yediğinin kanıtı vardır.Seni banlamıştır eğer orda kanıt görmüyorsan.Ban itirazı yapabilirsin. İyi oyunlar.

Sağolun itiraz yaptım video attı.

8 hours ago, Can1994Can said:

Videonun başında scout la yardıran sensin galiba hatalı sollamadan yazmış sana haklı da çünkü c-d yolunda sollamak yasak. Geçmiş olsun. 

3 hours ago, ilhanmermer said:

C-D yolunda sollamak yasak diye birşey yok. Eleman tehlikeli solladığı için yasaklanmış. Banın 12 Mart' ta kalkacak.

O ben değilim benimki 21:30 da 

1 hour ago, UYGAROZTEMUR said:

Merhaba ; 

12 Mart banınız kalkacak sınırsız banlamamışsınız tehlikeli sürüşten banlanmışsınız. Kalabalık yollarda birazdaha dikkatli olmalısınız. :) 

Ban sebebiniz : 

İtiraz edince değiştirmiş.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.