Jump to content

Destek Cevap Vermiyor

maklenf1

Recommended Posts

24 saat oldu ban atılalı gerekli itirazı yapmama rağmen hala geri dönüş sağlanmadı bunun sebebi nedir .

Yaptım tek yanlış kullandığım nicki oyuna yazmak suç işledik evet ama açıklamasını yaptım 

Bana ban atan arkadaş forumda online olmasına rağmen neden hala itiraza cevap verilmiyor.
LÜTFEN YARDIM EDİN 

mod.jpg

mod2.jpg

Problem is solved. Locked & Moved to Archieve

Edited by LIGHTOFGOD

Öncellikle rapor sistemi otomatik bir sistem değil. Herhangi bir bot sana cevap vermiyor. Seni oyundan yasaklayan da yasağını kaldıracak olan da senin benim gibi insan. Adminlerin de kendilerine özel durumları olabilir ve senin itirazına senin istediğin zaman cevap veremeyebilir. Yapman gereken sabırla beklemen, eninde sonunda admin sana geri dönüş yapacaktır.

@maklenf1

Steam oyuncu adınız veya oyun tag değiştirdiyseniz ss alarak admine ban itirazında değiştirdiğinizi gösterin admin steam hesabınızı kontrol eder.

image.png.d32d72f20578079aac89efa9358ba6dc.png

Reporting Player                    Appeal Your Ban                    Feedback System                    Rules

Profilinde yazılan sebep tag kısmına ADMIN yazdığın için yasaklanmışsın. Oyun kurallarını okumanı tavsiye ederim. Ha bu arada ne zaman tag kısmına ADMIN yazdın orasını bilmiyorum. Belki yazdıktan 5-6 gün sonra senin raporuna admin bakıp senli banlamış olabilir. Böyle de düşünmek lazım. Seni oyundan yasaklayan admin hem raporlara hem itirazlara hem de destek birimine bakıyor.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.