Jump to content

Bu admin haksız yere ban atmaya bayılıyor philip1212

AKDENIZ[TR]

Recommended Posts

bu admin türklere karsımıdır yoksa herkese karsımı bilmiyorum ama arkadaşlarımıda haksız yere veye ufak şeyler için banladı fakat suanki banlamasında en ufak suçum olmamasına rağmen beyfendi 1 ay banlamış yolumda giderken öndeki amatör araç scanianında çabuk devrilebilen araç oldugunu unutuyor viraja hızlı girip arabayı devirmeye başlıyor fakat toparlarken bir sağa sola bariyerlere giriyor ve o kadar hızlı araç birden duruyor bende sağ şeritten hızlı geliyorum ve adam aynasız araç kullanarak  sağa birden atlıyınca duramıyorum çarpıyorum yani kaza yapmama sebep olan adam raporlayan adam olmasına rağmen ben ceza alıyorum bu nasıl iş ?                       video :http://jmdev.ca/url/?l=f0804 buraya ban itirazımında türkçesini yazdım translateden ne kadar çevrildiyse artık;   bu ban haksız. videoyu tekrar izlerseniz anlayacaksınız. önümdeki araç kontrolünü kaybediyor ve sağ sol yaparak bariyerlere çarpıyor ben ssğ şeritte hızlıca giderken araba sağa atlıyor ve ben duramıyorum adama çarpıyorum. önümdeki aracın hatasından dolayı kaza yapıyorum orda suçlu olan ben değil dönüşe hızlı girerek bariyerlere çarpan ve benim kaza yapmama sebep olan araçtır

Edited by OmerAkdeniz96

itiraza cevap verilmiyorki 2-3 gün bekliyoruz haksız yere ceza yediğimiz için anlamamışsa 1 daha transletele ugrasıp derdimizi anlatmaya çalışıyoruz adamda ne zaman bakarsa artık keyfi gelirse canlı kanıtı olan videoda belli adam benim önüme atlıyor ve kaza yapıyorum aynasını bile açmamış burda mağdur olan ben cezayı yiyen yine ben bunları çekmek zorundamıyız bu videoya göre hangi akıl mantık 1 ay ceza vereblir arkadan gelen sürücüye

Merhaba @OmerAkdeniz96,

Eğer aracı kontrol edemiyorsanız daha yavaş sürmelisiniz.Ayrıca itirazını çevirdim.İtirazın sonucunu bekleyiniz.Eğer doğru bir şekilde sonuçlandığını düşünmüyorsanız @Memduh Basgan 'nın göndermiş olduğu adrese mesaj gönderebilirsiniz.

Topic Locked.

• Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.