Jump to content

Euro Truck Simulator 2 - Macaristan ve Türkiye Boya Paketi DLC'leri Satışa Sunuldu!

Recommended Posts

truckersmp-logo-black.png

İki yıl önce birkaç ülkenin boya paketi DLC'lerini satışa sunarak bu işte tecrübe kazanmaya başladık. Nereye doğru gittiğimizin farkında değildik - oyun içerisinde bir DLC için birbirinden bağımsız 50 adet grafik dosyalarından bahsediyoruz. Bu dosyaların sırasıyla önce kabin şekline göre sonra 3D (3 boyutlu) ve gölgelendirmeli şekilde çekicilere uyarlanması gerekiyordu.

İlk başlarda bunu yapmamız katlanılmaz görünmüyordu ancak şu an binlerce dosyayı kontrol etmemiz lazım ve bu biraz korkutucu geliyor. Bir boya paketi DLC'si oluşturmak sadece birkaç hafta sürüyor ancak 3D tarafını düşündüğümüz zaman bu süre aylara kadar çıkıyor.

DLC'lerin neredeyse bittiğini zaten daha önceki blog yazılarımızda bahsetmiştik. Bu sırada oyun motorumuz ve teknolojimiz ile ilgili çalışmalara da devam ediyoruz ki bu çalışmalar bizim DLC için çalışmalarımızda yardımcı oluyor. Boya paketini çıkarmadığımız ülkelerdeki hayranlarımız, bu paketler için gayet net bir şekilde isteklerini dile getiriyorlar ve onları görmezden gelip ihanet etmek bize yakışmaz.

Buradaki küçük birimimiz insanların kendi ülkelerinin boya paketlerini görünce sevinmeleri ve şaşırmaları için titiz çalışıyorlar. Bizim için önemli olan da bu. Hayranlarımızın yaptığımız işten mutluluk duyması. DLC'leri bunun hatırına dağıtmıyoruz tabii ki de ve umuyoruz ki bir çok insan bunu istedikleri için alıyorlar.

Bugün görevimizdeki iki adımı daha geçtiğimizi duyurmaktan gurur duyarız. Ki bu iki adım Macaristan ve Türkiye boya paketleri.

TÜRKÇE ÇEVİRİ: @Dystopia

Edited by LIGHTOFGOD
Düzenlendi.
  • Upvote 3

Merhaba @Dystopia,

Bilgilendirme için teşekkürler.

Lütfen konu açarken yazı arka planına ve konunun yerine dikkat ediniz.

Bu yüzden konu tekrar düzenlendi ve taşındı.

Merhaba @Dystopia,

Size göndermiş olduğum mesajı yanlış anlamanızı istemem.İnsanlara yardım etmek için uğraştığınızı görüyorum ve bu yüzden size teşekkür ederim.Sadece bir daha konu açtığınızda bu küçük uyarıları dikkate almanızı istedim.

Beğeni ile ilgili olarak ise üzgünüm insanların kendi kararına saygı duymaktan başka bir şey yapamayız.

Tekrardan ilginiz için teşekkürler.

12 minutes ago, Deniz1923 said:

Boya paketi multiplayerda aktif değil mi ? Boya paketinden herhangi bir kaplama kullandığım an multiplayerdan atıyor.

Merhaba @Deniz1923,

Şu anda MP için aktif değil.Bununla ilgili çalışmalar devam etmektedir.

• 1 year later...
  • Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.