Jump to content

problem z modami na tuning


mistereq

Recommended Posts

Ostatnio zaisntalowałem mod na tuning. Ku mojemu zdziwieniu po wybraniu pierwszeg lepszego akcesorium czcionka sie rozmywa i staje sie nieczytelna. Zauważyłem, że  pozostałe dwa mody na tuning mają ten sam problem. Podczas testowania tych modów nie miałem innych aktywnych. Gdy czcionka się rozmyje to juz taka pozostaj nawet w menu. Nie wiem co  tym zrobić, na poprzednich wersjach nie było tego problemu. Gram na 1.22. Proszę o pomoc bo nie wiem czy robić reinstall czy cokolwiek innego.20160326135052_1.jpg20160326135103_1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ponawiam temat bo na razie zero odzewu. Zauważyłem ze problem występuje również czasem kiedy otwieram rynek zleceń z menu głównego. Używam mapki promod 2.0.1+rus map 1.6.1+project balkans+scandynavia rebuilding. Inne to juz mody na naczepy, ruch ai, ciężarówkę(R premium), i mody wizualne ale one chyba nie powodują tego. Czy to możliwe źe któraś z map jest winna? Może jutro wrzucę screena z kolejności modów.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.