Jump to content

Ograniczenia!


Mr_HARRY

Recommended Posts

Witam!

Celem gry jest jazda zbliżona do realnego świata, wiec według mnie powinny być zmienione ograniczenia prędkości na serwerze EU_1 do 60 w obszarze zabudowanym (tak jest obecnie) oraz do 90 poza obszarem. Od razu powiem tym co są przeciwni: Jeśli chcecie pobawić się w wyścigi ciężarówek to macie do dyspozycji serwer EU_2 :)

Pozdrawiam :D

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Niestety, jest wielu graczy, ktorzy by chcieli takie ogranicznia. Jednak bylo juz sporo tematow o zmiane tych predkosci. Gdy byla mniejsza - chcieli zwiekszyc. Z kolei gdy zwiekszyli pojawialy sie glosy aby zmniejszyc.

Niestety pomysl zostanie na 90% odrzucony... Chociaz jestem za. Powinnismy trzymac realizm ;)

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Ta gra to symulacja czyli powinno być tak jak w życiu prawdziwym a uwierz @Johnny że w realnym świecie żadna ciężarówka w Europie nie jedzie 110km/h bo to prędkość niebezpieczna dla zestawu 40t. W ETS2 110 dla niektórych może jest prędkością usatysfakcjonujacą ale podczas wypadku za zakrętem taki gracz jadący z prędkością 110km/h nie zdąży wyhamować i tylko powiększa uszkodzenia zestawów z tegoż wypadku.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.