Jump to content

Forumdaki Reportlarla İlgili Birkaç Sorum Olacak

erendpt

Recommended Posts

Öncelikle herkese merhaba. Başlıkta da belirttiğim gibi birkaç sorum olacak :)

-Manage kısmından report ettim.Sonra bir alanı farketmeden yanlış doldurdum. Düzenleme şansım varmı ? 

-Günde report etme sınırı varmı? (forumda)

-Bazen oyunda birisini reportlayacakken altta bu oyuncuyu önceden report etmiştiniz yazıyor . Nedeni nedir ? (2 defa ard arda etmiyorum.Rastgele birisini reportlarken oluyor bu. )

-3 veya 4 kişiyi topluca forumda reportlamam için ne yapmam lazım ? Yoksa tek tek mi reportlamam gerek ?

Şimdiden teşekkürler

İlk olarak merhaba, bu konuda size elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağım, burada bunu belirtmek isterim. 

Soru 1 ) 3 veya 4 kişiyi topluca forumda reportlamam için ne yapmam lazım ? Yoksa tek tek mi reportlamam gerek ?
Şimdiden teşekkürler.

Cevap =  3 veya 4 kişiyi aynı anda yeni gelen sistem yüzünden şikayet edemezsiniz, eski sistemde topluca report edebiliyorduk ama yeni gelen sistemde bu pek mümkün olmuyor olabildiğince lütfen dikkatli bir şekilde yeni gelen sistemde teker teker girin, Biraz zor olacağını biliyorum ama bir müddet geçttikten sonra insan alışıyor sende alışacağından eminim..  :) 

Soru 2 ) Günde report etme sınırı varmı? (forumda)

Cevap = İkinci sorunuza gelirsek hayır report sınırı falan yok istediğiniz kadar report edebilirsiniz ama report ederken tek bir dikkate vurulmanız gerek 1 hata bile yapmayacaksın, Düzenli düzenli ne diyorsa dos doğru gireceksin. eğer ard arda hatalar yaparsan bu senin euro truck simulator 2 multiplayer oyun sunucularından hatalı report girmekten sen banlanırsın. 

Soru 3 )  -Bazen oyunda birisini reportlayacakken altta bu oyuncuyu önceden report etmiştiniz yazıyor . Nedeni nedir ? (2 defa ard arda etmiyorum.Rastgele birisini reportlarken oluyor bu.

Cevap = Eğer yoğun yerlerde geziyorsan, bu report ettiğin kişiyi yoğun yerlerde ediyorsan mesela diyelim bu report ettiğin kişi A kullanıcısı Sen B kullanıcısın diyelim daha sonra mesela C kullanıcısı A Kullanıcısı report etti, daha önceden eğer A kullanıcısı C kullanıcısına rahatsızlık verdiyse sonradan bir daha sana verdiyse ondan dolayıdır. 

Soru 4) Manage kısmından report ettim.Sonra bir alanı farketmeden yanlış doldurdum. Düzenleme şansım varmı ?

Cevap = İlk olarak bu tekil durumlarda türk yöneticilerlen konuşmalısın. hatanı onlara bildirmelisin, onlar zaten orada gerekli işlemi yapacaklarını düşünüyorum ama 1 şeye dikkat etmelisin yukarıdada dediğim gibi eğer böyle hatalı report edersen fake report olarak sen yasaklanırsın. düzgün düzgün gir yavaş yaval gir peşinde şeytan kovalamıyor ya yahu? :D " Sakın yanlış anlama kardeşim şaka yapıyorum yani " 

Umarım bu mesaj sana faydalı ve yardımcı olmuştur ilgili anlayışın için teşekkürler. 

-Manage kısmından report ettim.Sonra bir alanı farketmeden yanlış doldurdum. Düzenleme şansım varmı ?

• Bu durumlarda türk adminler'den birine özel mesaj yazmayı düşünün. 

-Günde report etme sınırı varmı? (forumda)

• Eğer doğru bir şekilde kullanıcıları şikayet ederseniz, istediğiniz kadar report edebilirsiniz ama eğer yanlış/hatalı şikayet etmeye devam ederseniz fake report'dan siz ban yersiniz. 

-3 veya 4 kişiyi topluca forumda reportlamam için ne yapmam lazım ? Yoksa tek tek mi reportlamam gerek ?

Şimdiden teşekkürler

• Toplu şikayet eski sistemde vardı fakat artık yeni gelen sistemde toplu report  yok report edeceğiniz kişilerin şikayetini teker teker girmeniz lazım. 

-Bazen oyunda birisini reportlayacakken altta bu oyuncuyu önceden report etmiştiniz yazıyor . Nedeni nedir ? (2 defa ard arda etmiyorum.Rastgele birisini reportlarken oluyor bu. )

• Mesela A oyuncusu B  oyuncusunun önüne kırdı daha sonra  B oyuncusu A oyuncusunu reportladı daha sonra işte sizinde önünüze falan kırmıştır sizde onu report ettiğinizde ondandır. 

Peki adminlere nasıl özel mesaj atabilirim ?

Peki adminlere nasıl özel mesaj atabilirim ?

Aşağıda sana gerekli türk adminlerin ilgili bağlantı adresini göndermiş bulunmaktayım, özel mesaj atarsan onlar sana gerekli bilgilendirmeyi yapacaklarından emin olabilirsin. 

Ozgür ( Destek ekibi Support

KacaKTV ( Türk topluluğu yöneticisi ETS2MP Admin

Omer584 ( Türk topluluğu yöneticisi ETS2MP Admin

Aşağıda sana gerekli türk adminlerin ilgili bağlantı adresini göndermiş bulunmaktayım, özel mesaj atarsan onlar sana gerekli bilgilendirmeyi yapacaklarından emin olabilirsin. 

Ozgür ( Destek ekibi Support

KacaKTV ( Türk topluluğu yöneticisi ETS2MP Admin

Omer584 ( Türk topluluğu yöneticisi ETS2MP Admin

Tamam :) Çok teşekkürler ...

Tamam :) Çok teşekkürler ...

Rica ederim kardeşim, Yardımcı olabildiysem ne mutlu, İlgili anlayışın için ben teşekkür ederim. Teşekkür etmene gerek yoktur zaten, ama genede eyvallah ben elimden geldiği kadar yardım isteyen arkadaşlara yardım etmeye çalışıyorum ek olarak belirtmek isterim bir daha konu açacağın yere tüm sorularını bana ya özel mesaj atarsın yada forumda konu açarsın tekrar cevaplarım. 

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.