Jump to content

Porozmawiajmy o ciężarówkach (porównanie modeli)


-LoneWolf-

Recommended Posts

W takim razie od wersji 1.3. Kurcze ciężko teraz znaleźć cokolwiek odnośnie ETS 1, przegrzebie internet jeszcze i może znajdę. A jak nie to trudno :(

09f6a008f5b6e894gen.png

                               I5 4440 3.30Ghz ○ MSI GTX 760 2GB ○ Kingstone 4GB 1600mhz ○ HDD 1TB

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To i ja sie wypowiem z moich doswiadczen z ciezarowkami w ets2. Volvo fh 16 dobry kon roboczy trzyma sie drogi troszke go buja ale jak dla mnie jedna z najlepszych ciezarowek w grze. Dobre przyspieszenie hamulce mogly by byc lepsze srodeczek przyjemny.

Iveco hmm jak narazie w fazie testow :) ale czuc ze brak mocy mimo 560 koni hamulce dobre trzyymanie drogi jak narazie sie mi trzymal. Kapina jak by byla z lat 80 malo bujajaca sie ciezarowka ale to chwilowe odczucia moze cos sie poprawi przy dluzym zaposnaniu.

Scania bardzo dobra ciezaroka do latania bokiem :) szybka i dobrze hamujaca prawie jak lambo. Buja sie na zakretach prawie jak volvo. Kabina ladna duzy wybor tuningu itd.

Daf hmm polecal bym go nowym gracza w miare zwinny. Przyspiesza z ladunkami pow.18 ton jak maluch. Hamulce ma jakio takie kabina nowoczesna i przyjemna w widoku chodziaz spodziewalem sie lepszej i bardziej nowoczesnej. Trzyma sie drogi prawie jak przyklejony. O reni nic nie napisze bo nie testowalem tak samo jak man

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.