Jump to content

Scania Trip


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Moją Scanie oświeciło.....

j994x1.png

Wczoraj po przerwie, przełączyłam się z singla na mp a tu proszę mody działają, dzięki nowej aktualizacji. Więc ucieszona włączyłam swój gabarycik, a tu chwilka i MP z modami przestało działać .....

vmu1dw.png

Eh a zapowiadało się tak pięknie.....Tylko narobili mi nadziei. Smuteczek =(

Ale co jak co gabaryt wyróżnia się wśród tłumu i dzięki za zrobienie miejsca w czasie wyjazdu z serwisu.

W sumie nawet nie wiem czy ten ładunek był widoczny dla innych użytkowników.

,, Z drogi śledzie bo gabaryt jedzie" :D

 

Czas powrócić do przewozu koparek. Poznań - Bergen to na dzisiaj :)

zy92mf.png

 

A potem zwiedzanie nowych miast. Nie chce się dzisiaj pchać w ten armagedon.

  • Upvote 1

76561198139507545.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Poniedziałek, poniedziałek i znów nowy tydzień :). Dzisiaj jechałam gościnnie z Wujkiem Bohunem. Trasa mimo problemów technicznych moich i Wujka przebiegła bardzo sympatycznie.

Ruszyliśmy z Wrocławia do Wielkiej Brytanii.

Oczywiście jak na złość nie mieliśmy takich samych miejsc do rozładunku, dlatego musiałam najpierw wziąć ładunek na Liege, a potem z tej miejscowości na GB :).

Filmik z naszej trasy ukaże się w niedzielę o 12.

Niestety będę miała tam zmodyfikowany głos, ponieważ mam okropny mikrofon :D

w0ryo2.jpg

  • Upvote 5

76561198139507545.png

Link to comment
Share on other sites

Piątek, piąteczek, piątunio.... W końcu czas, żeby napisać post :) Dzisiaj trasa z przerwą Londyn - Warszawa. To co działo się w Londynie to istna masakra. Wywracali się na rondach i jeździli pod prąd :mellow: Pauza na serwisie w Osnabrucku, a potem dalsza jazda w towarzystwie kolegi z grupy Driver Team. Pozdrawiam [EBE]Tomek444 [PL] i przepraszam za mojego laga, dzięki któremu miałeś 100% uszkodzeń  :P 

jzhe9s.jpg

nod26w.jpg

 

A w niedziele konwój fiiiiiiirmowy. Start 17 spod Sztokholmu, będziemy przewozić tylko ciągniki Scanii i Volvo :). Jutro konwój z Gdańska o 18 z naczepami Tradeaux :)

Życzę wszystkim udanego weekendu i do zobaczenia na trasie ;)

  • Upvote 2

76561198139507545.png

Link to comment
Share on other sites

Jestem chora, więc mam czas żeby jeździć. Gorączka nie daje za wygraną :) W niedzielę ukazał się już filmik z Wujkiem Bohunem  #144 "Girl In Truck". Oczywiście zostałam zjechana za mikrofon, ale jak to napisał Wujek nie przejmuję się tym :) taki laptop, że mam jedno wejście mini, więc mogę podłączyć albo słuchawki albo mikrofon :)

2qlz9ev.jpg

Dzisiaj zrobiłam trasę po Skandynawii,

14akg46.jpg

 

a teraz mój truck stoi grzecznie na serwisie w Poznaniu. O 18 ruszam dalej :) Szerokości :)

  • Upvote 2

76561198139507545.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.