Jump to content
  • 0

Oyun içerisinde düzensizlik yaratanlar neden kicklenmiyor?

xrzgr

Question

Merhaba,
2 gündür Duisburg civarında dengesiz, oynamayı bilmeyen, ciddiyetini kavrayamayan çoluk çocukların yüzünden aldığım işi hep dorse hasarı yaşayarak zararla bitiriyorum. Rapor etmeme rağmen, hatta rapor edilmesine rağmen bir cacık olmuyor. Bu oyunda yönetici vs. yok mu? İlla biz de mi öyle olalım? İlla bizde mi oyunun düzenini bozalım? Yazık ya. Sırf bu yüzden oyundan soğudum. Sizlere iyi sabırlar, iyi oyunlar.

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Selam 

Öncelikle 2016'dan beri TruckersMp'nin içerisindeyim ve bahsettiğiniz durum her zaman olabiliyor. Oyun içi yöneticiler sen ben gibi insan yani robot değiller ve her an her yerde aktif olamayabiliyorlar. Bu durum karşısında yapılacak en sağlıklı olay eğer mümkünse ekran kayıdı alıp https://truckersmp.com/reports/create bu sayfaya raporlamak bu sayede oyun anında olmasa bile günün sonunda oyunun düzenini bozduğunu düşündüğünüz kişi oyundan kalıcı/geçici olarak yasaklanabilir.

• 0

Merhaba @xrzgr,

Öncelikle oyunda böylelerini görmek can sıkıcı ve bahsettiğiniz bölgede/bölgelerde aynılarını sürekli yaşıyorum. Oyun-içi raporlar sürekli olarak zaman aşımına uğradığı için ve oraya yüzlerce rapor geldiği için bakılması imkansız bir hal alıyor, tavsiyem bir kayıt uygulaması indirmeniz ve kayıt açık bir şekilde sürüşünüze devam etmeniz. Böylece site üzerinden bir rapor gönderebilirsiniz ve bir kural ihlali varsa oyuncuya mutlaka bir ceza uygulanır.

Duisburg, Calais ve C-D yolu olmak üzere yetkililer (oyun moderatörleri vs.) sık sık buralarda dolaşıyor ve sıklıkla denk geliyorum. Ancak takdir edersiniz ki her an için bu bir kez daha mümkün olmayacaktır.

Ayrıyeten nasıl kayıt alacağını bilmiyorsan göz atabilirsin: https://truckersmp.com/knowledge-base/article/800

Son olarak eğer yanlış anladıysam ve ''hatta rapor edilmesine rağmen bir cacık olmuyor'' cümlesinden bahsettiğin şey, site üzerinden bir rapor gönderdikten sonra reddedilmesiyse bu durumda yapabileceğin tek şey Game Moderation Management kategorisine bir geri bildirim (Feedback) göndermek olacaktır. Bununla ilgili olan bilgiyi de buradan bulabilirsin: https://truckersmp.com/knowledge-base/article/43

Umarım bunlar sana yardımcı olur.

• Like 1

signature-min(1)(1).png.64f043821f8f9789c746e089ac778016.png

• 0

Merhaba öncelikle iyi günler dilerim. Umarım harika bir gün geçirirsiniz ❤️

• Trollere karşı alabileceğimiz bir önlem raporlamak dışında ne yazık ki yok. Size tavsiyem, yükünüzü kalabalık olmayan ve/veya az kalabalık olan yerlerde taşıyın! Böylece güvenli bir yolculuk yapacağınızdan ve keyif alacağınızdan eminim.

Yardıma ihtiyacınız ve/veya sorularınız olursa benimle iletişime geçebilirsiniz.

İyi günler,

Saygılarımla,

Samderali.

• 0

Merhaba,

Konunuz,yazılan son yanıttan bu zamana 3 günden fazla bir süredir inaktif durumda. Bu nedenle, bu konuyu İnaktif Konular bölümüne taşımak zorundayım.

Başka sorunuz varsa, bana veya başka bir Destek Takımı üyesine özel mesaj göndermekten çekinmeyin ve isteğinize göre bu konuyu tekrar açalım.

Saygılarımla,

Nightmaree.

TruckersMP Support

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı.

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum.

Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Saygılarımla,

Nightmaree.

TruckersMP Support

//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.