Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

[SCS Blog] Velký v Kansasu a mýtné brány [CZ]


RedNub

Recommended Posts

S příchodem nového rozšíření Kansasu a zároveň s aktualizací DLC Special Transport pro hru American Truck Simulator, tato aktualizace bude zahrnovat několik dalších nových tras, misí a přidání nových funcí. Jako další s čím bychom se s vámi chtěli podělit, jsou mýtné brány, se kterými se v tomto novém státě setkáte a to rovnou s novým systémem placení. 

 

04.jpg

 

 

VELKÝ v Kansasu 

 

Díky tomuto rozšíření budete schopni čelit speciálním výzvám na přepracních misích po 6 nových trasách, z nichž 4 se nacházejí na území státu, ale dvě znich budou trochu speciálnější, protože začínají v Pueblu (CO) a vedou buď do Marysville (707mil), nebo do Dodge City (313 mil). Jedná se o různé druhy přeprav, od doručování vrtulníků na letiště, speciálního nákladu do solných dolů,  až po přepravu nových nákladů, jako jsou například lopatky větrných turbín, které je třeba přepravit na trase z Colorada - Kansasu. 

 

Další 4 trasy povedou z: 

  • Z Colby do Hutchinsonu 
  • Z Topeky do Pittsburgu
  • Z Dodge City do Emporie 
  • Z Wichity do Saliny

 

 

 

01.jpg

02.jpg

05.jpg

06.jpg

Při procházení nabídky zakázek si můžete všimnou, že některé z těchto nových zakázek vyžadují hodně cestování, a to i do jiného státu. Proto jsme pro vás zavedli možnost většího odpočinku a doplnění dostatku paliva během delších tras na smlouvě o speciální přepravě. Přesun těchto nadrozměrných nákladů není snadná práce, a proto si nezapomeňte udělat pořádnou přestávku, kdykoli to půjde. 

 

03.jpg

 

 

Mýtné na dálnicích v Kansasu 

 

Pokud jste v poslední době projížděli některou z našich expanzí, nebude vám mytné na dalnici cízí. Jako důležitý zdroj financování dálnic v mnoha státech USA přinášejí právě tyto poplatky prospěch místní ekonomice, podporují údržbu silnic a čistotu daného úseku silnic. 

07.jpg

 

Od ostatních mýtných bran se právě Kansas bude lišit. Namísto pevně stanovené ceny se nyní bude platit pouze za vzdálenost, kterou jste po zpoplatněné dalnici ujeli. To znamená, že pokud ujedete jen klrátkou vzdálenost před výjezdem, bude vám účtována menší částka oproti řidiči, který ujede celou délku této silnice. 

08.jpg

08.jpg

10.jpg

11.jpg

 

 

Pokud tedy náhodou počítáte dolary a drobné (jako v naší sérii naTwitch Let's play), vždy můžeme zkontrolovat nastavenou trasu a zjistit, zda si nemůžete ušetřit trochu víc peněz navíc tím, že se vydáte oklikou po jiné trase. 

 

16.jpg

15.jpg

14.jpg

13.jpg

 

 

 

 

Doufáme, že se vám tatot malá, ale praktická změna v nadcházejícím rozšíření bude líbit. Jestli už i vy se nemůžete dočkat jízdy kamionem v tomto novém DLC, nezapomeňte si toto rozšíření přidat do vašeho seznamu přání ve sluzbě Steam. Vážíme si vaší podpory a těšíme se, že vás brzy přivítáme za hranicemi státu. do příště pokračujte v jízdě! 

 

 

capsule_184x69.jpg?t=1702054644 https://store.steampowered.com/app/2298430/American_Truck_Simulator__Kansas/?snr=1_5_1100__1100&utm_source=steamwidget 

 

Celý článek naleznete zde: https://blog.scssoft.com/2023/11/big-in-kansas-turnpike-tolls.html 

Forum post: 

 

 

S pozdravem 

RedWolf [CZ]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RedNub I TruckersMP

(ETS2 - 6,165hours)

795749874_role_VeteranV(1).png.660f7fd7e1531540532_role_5Patron(4).png.063edcf85

 

   Reporting a player  | Appeal your ban  | Support System  | Recruitment

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • RedNub changed the title to [SCS Blog] Velký v Kansasu a mýtné brány [CZ]

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.