Jump to content

[SCS Blog] Západní Balkán - Pozornost věnovaná komunitě [CZ]


RedNub

Recommended Posts

Po nedávném vydání rozšíření Západního Balkánu pro hru Euro Truck Simulator 2 jsme byli zaplaveni množstvím ohlasů ze všech koutů světa. Hřeje nás u srdce, když vidíme tuto nálož vámi vytvořených snímků, videíí plné dobrodružství zaplavující sociální sítě #BestCommunityEver. Jsme nadšeni jak z pozitivní pocitů, tak i z konstruktivní kritiky. 

 

Community_Spotlight_1920x1080_ETS2_West_

 

 

Dnes bychom se s vámi podělili o nějaké útržky z těchto zpětných vazeb, počínaje vizuální hostinou snímků, videí, které zaplavily naše kanály na sociálních sítích. Příběhy z cest našich členů #BestCommunityEver na silnicích náš stále uchvacují a tím pádem se sdílení těchto příspěvků stalo na našich internetových sítích běžným. Pokračujte tedy v zasílání dalších fotografii, a nezapomeňte nás označit na našich sociálních sítích (X/Twitter, Instagram, Facebook a TikTok

 

F9JIhHsWMAAQx5P.jpg       F9G7QN8WMAASMB1.jpg       F9GYLAwWcAAOU5Z.jpg     F9KLG1IW0AA3lUq%20(1).jpg

 

 

 

Stránka rozšíření Západního Balkánu je plná emocí a pozitivními recenzemi. Srdečně bychom vám všem rádi poděkovali za to, že jste si i vy našli chvilku zde napsat pár řádků zpětné vazby na toto DLC. Pokud i vy chcete přispět vlastní recenzí, nyní můžete učinit zde na stránce Steam Store.

Zde je pár nejzajímavějších 

F85Jfc9XQAAHNH_.png

 

 

 

 

Naše nejnovější rozšíření zaujalo také některé z novinářů, například portál Soda Game, který nám také věnoval jednu se super recenzí. Pokud i tak stále váháte, zda-li si pořídit toto DLC určitě neváhejte a přečtěte si tento celý článek.

 

Sn%C3%ADmek%20obrazovky%202023-11-07%201

 

 

Kromě toho jsme oslovili i pár vašich oblíbenců, tvůrců video obsahu, která neúnavně streamuji a nahrávají svá dobrodružství odehrávající se ve virtuálním světě kamionové dopravy. Těmto tvůrcům patří velké díky za to, že se s námi podělili o své postřehy a umožnili nám je zprostředkovat ostatních členářům na našem blogu.

 

Beforewefall_Banner16-9.jpg

 

 

 

"Teprve před rokem jsem začala hrát hru Euro Truck Simulator 2. Od této doby co hraji tuto hru jsem čekala na vydání tohto DLC a konečně je tu! Toto nové DLC Západního Balkánu je úžasné a já jsem byla více než nadšená, že budu moci jezdit ve všech nových zemích. Města, kterými zde můžete projíždět jsou opravdu dobře zpracována a je jich opravdu hodně. Rozšíření obsahuje spoustu nových krásných scenérií a pěkných detailů. Opravdu jsem si uživala prozkoumávání různých památek. Zastavila jsem se také na vyhlídkových místech jen proto, jelikož mě zajímalo jaké to je, je vidět ve dne i v noci, což nebudeme si lhát mi dovolilo překročit nejvyšší povolenou rychlost, jen abych se dostala co nejrychleji na dané místo. V reálném životě ráda cestuji a měla jsem zrovna to štěstí, že jsem mohla navštívit i v tomhle případě některá místa, která jsem již viděla na vlastní oči. Mohu tedy z celého srdce potvrdit, že vývojáři odvedli vynikající práci při zachyceni podstaty daného místa a jejich vzhledů."

SWE_Beforewefall

 

 

thealive55.png

 

 

"Západní Balkán je úžasné DLC. Týmu vývojářů se opět podařilo vytvořit něco a překonat sami sebe. Každá s osmi zemí má svou vlastní atmosféru a zachycuje jedinečný charakter, jako je tomu ve skutečném životě. Zvláštní pozornost si zaslouží ohroující detaily silnic a zejména měst. Hlavní město Albánie mi zůstane na vždy v srdci a ještě dlouho a budu se tam opakovaně vracet. Pobřežní města vás okamžitě pohltí atmosférou odpočinou a volného času. Pro ty, kteří mají rádi náročné parkování, je zde pár míst, kde musíte prokázat všechny vaše nasbírané zkušenosti. Jedním slovem, Balkán je moje láska!"

 

The Alive55

 

gkcz-scs_kopie.png

 

 

"Ať už se jednalo o výhledy na moře z dálnic v Chorvatsku, klikáte silnice v Černé Hoře, nebo poznávání měst jako Tirana a Sarajevo, vždy bylo na co se dívat. Opravdu jsem si užíval objevování těchto různých tajných silnic, kde na mnoha místěch byla jízda s návěsem opravdovou výzvou. Mou absolutně nejoblíbenější lokalitou je cesta ke skladu Crno Drvo - > severně od Nikšice v Černé Hoře. Tato lokalita může na mapě vypadat obyčejně, ale cesta k ní mi doslova vyrazila dech. Klikátá silnice s výhledem na hory, podél kterých teče řeka. S takovým výhledem je těžké udržet oči a věnovat se řízení. Prozkoumávání tohoto DLC jsem si doslova užíval. Děkuji společnosti SCS Software za umožnění přeběžného přístupu si vyzkoušet tento nový obsah. - Gamekeepers_cz

 

Copie_de_Sans_titre.jpg

 

"Rozšíření Západního Balkánu, které si musíte bez váhání pořídit! Pro naši komunitu bylo velice vzrušujícím zážitkem se projet po Srbsku, zemí původu našeho týmu. Velmi jsme si užili focení na barevném mostě v Bělehradu. Najdete zde také několik opravdu náročných skrytých silnic a další úžasná místa mezi horami a moře. Některé menší benzínové stanice jsou stvořené k tomu, abyste si u nich odpočinuli a pořídili pár fotek do vašich alb. Opravdu jsem se bavil při hraní Singleplayeru při převážení nadměrného nákladu za pomcí doprovodu dvou pilotů. Děkuji společnosti SCS Software za zařezení do předběžného přístupu. Moc rád jsem se o tento nový obsah podělil se svou komunitou. - SRB_Yolas

 

 

Community_Goal_Reached_1920x1080_ETS2_Cr

 

 

A nakonec bychom rádi vyjádřili úzas nad kolektivní silou naší komunity #BestCommunityEver. Na oslavu vydání tohoto DLC jsme připravili akci pro World Of Trucks s komunitním cílem najet 300 000 000 kilometrů s externími zakázkami pro DLC Západního Balkánu, či DLC Cesta k černému moři. Překvapivě jsme tento cíl překonali za necelé dva týdny. Slaááva! Jen bychom vám rádi připoměli, že na vyzvednutí vašich osobních odměn z eventu World Of Trucks máte čas do 19. prosince 23:59 UTC a detailně popsané na našem blogu.

Na závěr bychom chtěli znovu poděkovat za celou zpětnou vazbu a vyslovit pokornou poklonu. Naši vývojářo vkládají do tvorby hry své nadšení a být svědky toho, jaká nálada tu rezonuje je tak neuvěřitelné a opravdu povzbuzující.  Všem vám nesmírně děkujeme. 

 

 

capsule_184x69.jpg?t=1697798746 https://store.steampowered.com/app/2004210/Euro_Truck_Simulator_2__West_Balkans/ 

 

 

Celý článek naleznete zde: https://blog.scssoft.com/2023/11/west-balkans-community-spotlight.html

Forum post: 

 

 

S pozdravem

[MCG] RedWolf [CZ]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RedNub I TruckersMP

(ETS2 - 6,250 hours)

795749874_role_VeteranV(1).png.660f7fd7e1531540532_role_5Patron(4).png.063edcf85

 

   Reporting a player  | Appeal your ban  | Support System  | Recruitment

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.