Jump to content
  • 0

2 hafta önceki video 18 günlük ban

InFlamesMED

Question

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Guest 'Wraith.

Videonu 15 gün önce yüklenmiş olması gayet normal bir durum, çünkü bazen Truckersmp moderatörlerin yoğunluktan dolayı raporlara bakmaları uzun süreyi bulabilir, bu yüzden sizin yasaklamanız 15 gün sonra gelmiş. Ve hatalı sollamaya 18 gün banı ilk defa görüyorum demişsiniz, sadece hatalı sollamadan değil 3 farklı maddeden dolayı yasaklanmışsınız bu durumda moderatör yasaklama süresini kendi belirler.

• 0

Merhaba,
https://truckersmp.com/kb/122 bu bağlantıdaki makalede belirtildiği gibi: 

Adım 5.

Bu noktada , Reportlayacağınız oyuncu hakkında ki bilgileri doldurabileceksiniz.Burada bir oyuncunun nasıl TruckersMP ID’sini alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.Lutfen bu alanlara ilgili videoyu, zaman damgası(Suçun işlendiği dakika ve saniye) ve kanıt bağlantıları ile ilgili tüm ayrıntıları doldurduğunuzdan emin olun. Kanıtı ekran görüntüsü olan çoğu reportun, orada ne olabileceği hakkında temiz bir ayrıntı vermediği için kabul edilmeyeceğini unutmayın.Ekran görüntüleri sadece Küfür/Hakaret ve Uygunsuz Takma ad / Tag(Oyuncu etiketi) kullanılabilir.Sağlanan herhangi bir kanıt, yasağın süresinden 1 ay fazla incelenmek üzere hazır bulunmalıdır. Deliller erken kaldırılırsa yasaklar kaldırılabilir ve raporlama erişiminiz kısıtlanabilir. Not: Bir TruckersMP Ekibi üyesinin ID’sini girerseniz, bir uyarı alırsınız. 3500 veya daha düşük bir TruckersMP kimliği girerseniz, girdiğiniz kimliği iki kez kontrol etmek için bir uyarı alırsınız.

Kanıt sürelerinin 30 Gün - 1 Ay olduğundan bahsedilmiş. 

• 0

Merhaba,

Konunuz,yazılan son yanıttan bu zamana 3 günden fazla bir süredir inaktif durumda. Bu nedenle, bu konuyu İnaktif Konular bölümüne taşımak zorundayım.

Başka sorunuz varsa, bana veya başka bir Destek Takımı üyesine özel mesaj göndermekten çekinmeyin ve isteğinize göre bu konuyu tekrar açalım.

Saygılarımla,

Nightmaree.

TruckersMP Support

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı.

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum.

Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Saygılarımla,

Nightmaree.

TruckersMP Support

//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.