Jump to content
  • 0

TRUCKERSMP SİSTEM ÖZELLİKLERİM KASMADAN OYNATIR MI

Rehira

Question

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba @Rehira,

Öncelikle TruckersMP forumuna hoşgeldiniz.

Euro Truck Simulator 2 oyunu ekran kartı tabanlı bir oyundur ve bu yüzden ekran kartına yüklenir. Benim size nâcizane fikrim eğer ki bütçeniz var ise ve bu oyunu çok oynuyorsanız ekran kartınızı yükseltmenizi öneririm. İşlemci yükseltmek size kalmış yükseltirseniz elbet faydası olur ama odak noktanız ekran kartı olmalıdır.Ana kart ve Ram sizi idare eder bi süre daha, fakat ram için de yükseltme yapabilirsiniz buda size bir artı sağlar.

Umarım sorunuza açıkça cevap verebilmişimdir, başka sorunuz var ise çekinmeden sorabilirsiniz.

Saygılarımla,

Mr.Drexy

• 0

Merhaba,@ Rehira

Açıkçası, oyunu daha sorunsuz ve daha verimli oynamak için sisteminizin birden fazla bölümünü yükseltmelisiniz. TruckersMP minimum 8gb ram gerektirir, bu da bazı yerlerde yetersiz kalabilir. Ram işlemci ve ekran kartı birbiriyle uyumludur. Sisteminizi revize etme imkanınız varsa daha akıcı ve daha iyi bir oyun oynayabileceğinizi düşünüyorum, bunun yanı sıra iyi bir internet sağlayıcısının da çok önemli olduğunu düşünüyorum. Altta minimum sistem gereksinimlerini yazacağım, dilerseniz analiz edip kendi sisteminizle karşılaştırarak az çok bilgi sahibi olabileceğinizi düşünüyorum.

Asgari

İşlemci: Intel Core i5-6400 / AMD Ryzen 3 1200
Bellek 8 GB RAM
Grafik NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon RX 460
(2 GB VRAM)
Sabit Disk 1 GB

iyi forumlar dilerim

Saygılarımla
Bay Teddy.

• 0

Merhaba,

Konunuz,yazılan son yanıttan bu zamana 3 günden fazla bir süredir inaktif durumda. Bu nedenle, bu konuyu İnaktif Konular bölümüne taşımak zorundayım.

Başka sorunuz varsa, bana veya başka bir Destek Takımı üyesine özel mesaj göndermekten çekinmeyin ve isteğinize göre bu konuyu tekrar açalım.

Saygılarımla,

Nightmaree.

TruckersMP Support

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı.

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum.

Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Saygılarımla,

Nightmaree.

TruckersMP Support

//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.