Jump to content

[SCS Blog] Železniční síť v Kansasu [CZ]


RedNub

Recommended Posts

V roce 2021 se v americkém dopravním systému přepravilo denně v průměru 53,6 milionů tun nákladu a to různými typy doprav, včetně letecké a námořní. Dnešní článek se zaměruje na jeden z takovýchto druhů doprav v našem připravovaném DLC Kansas,  hře American Truck Simulator, a to konkrétně na železnici, jednu z dopravav táhnoucí se napříč několika státy. 

 

03.jpg

 

 

Celkem šestnáct vlakových linek provozuje více než 8 000 mil tratí. Proto budou moci naši řidiči přepravovat náklad a to přímo do rušných železničních míst, depa ve městě Kansas. Toto depo slouží jako důležitá spojnice pro přepravzu velkoobjemných nákladů na velmi dlouhé vzdálenosti. Mnoho zásilek směřující na železnici se obvykle skládají z těžkých, velkých nebo vysokého množstvích materiálů, zařízení, či chemikálií. 

06.jpg

07.jpg

08.jpg

 

V některých z případů mohou mít tato průmyslová odvětví dokonce železnici, vedoucí přes jejich pozemek, nebo podél něj, v těchto případech se jedná o pohodlný způsob nakládky nebo vykládky často dodávaného zboží. Řidiči zde však musí dbát na zvýšenou opatrnost, jelikož v těchto oblastech, jak na silnici, tak na kolejích může být místama poměrně rušno.

 

11_2.jpg

10.jpg

09.jpg

 

Kromě logistické stránky této železnice budou moci řidiči kamionů v tomto DLC Kansasu provádět dodávky materiálu a zařízení pro údržbu tratí, jelikož udržba vlaku musí být stejně provedena, jako udržba kamionu.

01_2.jpg

02_2.jpg

 

 

Díky dlouhé historii železnice v Kansasu se zde nacházejí také různé pamětihodnosti související s železnicí, a to včetně starších parních lokomotiv, které dříve sloužili na těchto tratích. Dále se zde vyskytují umělecké nástěnné malby, odkazující na počátek této železniční sítě. Takže zatímco budete na cestách, nezapomeňte při rozvozech po Kansasu na naše přátelé na kolejích, obloze a moři,: cestou se s ními totiž určitě potkáte. 

 

05.jpg

 

Chcete být v obraze ohledně výdaní tohoto DLC? Nezapomeňte si proto přidat tento produkt do vašeho seznamu přání v klientu Steam. Rádi bychom vám poděkovali za vaší dosavadní podporu. Těšíme se na to, až se s vámi v blízké době budeme moci opět sejít a podělit se o další novinky ohledně vývoje Kansasu. 

 

header.jpg?t=1696674634 https://store.steampowered.com/app/2298430/American_Truck_Simulator__Kansas/ 

 

 

Celý článek naleznete zde: https://blog.scssoft.com/2023/10/kansas-railroad-network.html 

Forum post: 

S pozdravem

RedWolf [CZ]

 

 

 

 

 

RedNub I TruckersMP

(ETS2 - 6,019 hours)

795749874_role_VeteranV(1).png.660f7fd7e1531540532_role_5Patron(4).png.063edcf85

 

   Reporting a player  | Appeal your ban  | Support System  | Recruitment

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.