Jump to content

[SCS Blog] Kansas - > nová průmyslová odvětví [CZ]


RedNub

Recommended Posts

Když jste na cestách, sami jistě víte, že při prozkoumávání nového rozšíření mapy je snadné se nechat rozptýlit nádhernou krajinou, historickými památkami a celkovou přírodou kolem vás. Ať už však jedete kamkoliv, měli byste mít na paměti tři věci a tím je: místo odkud jedete, jaký z nákladu vezete, a jaká je vaše cílová destinace. Proto bychom vám dnes představili náš nový obsah Kansaského DLC, který opět mnohým z vás přinese svěží vzduch z prožizku nových oblastí. 

 

 

 

04.jpg

 

Továrna na baterie 

 

Všichni jistě víme, že elektrická energie je jednou z hlavních hnacích sil dnešního světa. její výroba probíhá téměř nepřetžitě, avšak její spotřeba podle poptávky kolísá. Právě z tohoto důvodu jí je potřeba někde skladovat, a právě zde přicházíme na slovo "baterie".  Pomozme tedy lidstvu udržet elektrickou energii, tím, že ji budeme tímto způsobem skladovat, a to proto, abychom jimi v budoucnu mohli použít pro elektroniku. napájení skladů, včetně nákladních vozidel. 

01.jpg 

02.jpg

 

Továrna na výrobu letecké konstrukce 

 

Kansas je známý svou bohatou historií hlavně v oblasti letectví a dodnes prosperujícím centrem letecké výroby. Z tohoto státu pochází  třetina komerčních letadel vyrobených přímo v USA. Hlavním výrobním centrem je město Wichita, které je celosvětově uznáváno jako "letecké hlavní město světa". Zde se nachází nový významný sklad na výrobu leteckých dílů zasazené do různých částí leteckého průmyslu. 

07.jpg 

18.jpg

 

 

Letecké služby 

 

Stejně jako nákladní automobily, tak i letadla občas potřebují nějakou tu údržbu nebo opravu. Zde přichází na řadu "letecké servisní debo". Pracovníci tohoto depa zde pečují o různé typy létajících strojů, aby mohli opět a bezpečně létat, přepravovat cestující, či náklad po celém světě. Letadlům je postupně dodáván potřebný materiál, někdy dokonce přímo do hangáru v blízkosti letadel, ale dávejte pozor, letecká technika je drahá! 

 

 

 

Letecká nákladní společnost Wichita Air Cargo 

 

Jak už již bylo zmíněno , Wiíchita je městem leteckého průmyslu a velké množství nákladu se do tohoto města a z města přepravuje právě leteckou dopravou. Tato doprava vyžaduje vhodný nákladní terminál na místním letišti. V tomto DLC Kansasu budeme mít nové letecké depo věrné jemu reálnému protějšku. 

08.jpg 

09.jpg

19.jpg

20.jpg

 

Továrna na výrobu stavebního materiálu

 

Jak v reálném, tak světě ATS se čas a pokrok samotné hry nikdy nezastaví, a to ať se jedná o stavbu nových objektu, či jejich opravu až po modernizaci. Na toto vše potřebujete stavební materiál.  Naše nová společnost, továrna na stavební materiál, dodává řadu materiálů, na které zakáznící na různých stavbách, či ve skladech čekají. Než ale tento obsah materiálu dostanou, je třeba nejprve dodat různe typy surovin pro jeho výrobu. 

 

03.jpg

 

 

 

Továrna na výrobu automobilů

 

Kansas sice nepatří mezi nejznámější výrobce automobilů, nýbrž přesto zde najdete automobilku. Tato továrna v Kansasu dříve vyráběla letadla, ale od roku 1947 se výroba změni na automobily. Do tohoto památného depa budete možnost rozvážet různé druhy nákladu potřebného pro býrobu automobilů., aby tato vozidla byla vyhotovena a dodána zákazníkům mezi za co nejkratší čas.

05.jpg

17.jpg

 

 

 

 

 

Továrna potravin 

 

Jídlo, jednou ze základních potřeb každého člověka, kdo by ho nemiloval? Většina z nás si potraviny pořizuje v obchodech, ale neobjevují se tam jen tak. Nejprve se tyto potraviny musí výrábět v továrnách z různých dovážených surovin.  Právě v tomto DLC Kansasu budete moci najít moderní výrobní závod, který výrabí mnoho lahůdek, na které se mnoha ze zákazníků nemůže dočkat. 

13.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

 

Solné doly

 

Hluboko pod městem Hutchinson se skrývá velký poklad: sůl. Někomu se to může zdát jako všední, ale sůl je důležitou surovinou pro příparavu všech potravin a výrobu dalších průmyslových výrobků. Tuto surovinu nemilují pouze lidé, ale také i zvířata a lidem na silnicích zase pomáha a zajišťuje bezpečný návrat do jejich domovů. Pomozme tedy všem horníkům vytěžit a následně dopravit kvalitní sůl jednotlivým zákazníkům po celém světě hry ATS

 

06.jpg

 

 

 

Stavba parkovišť 

 

Občas dochází k poruchám podzemních sítí a k jejich opravě je potřeba provést výkopové práce. Nyní se práve s tímto můžete setkat i ve hře American Truck Simulator. Pracovníci potřebují rychlé dodávky materiálu, aby mohli zajistit co nejrychlejší a nejefektivnější opravy a úplné obnovení kritických zdrojů. Jelikož k těmto poruchám může přijít takřka kdekoliv, sledujte proto seznam těchto stavebních prací, abyste žádnou z nich nepromeškali. 

10.jpg 

11.jpg

12.jpg

 

 

Takže ke konci bychom byli rádi, abyste nám dali vědět do komentářů a napsali nám, jaké z nových odvětví byste chtěli navštívit jako první. Jestliže už teď se nemůžete dočkat, ukažte nám své nadšení a přidejte si toto DLC do vašeho seznamu přání ve službě Steam. Nezapomeňte také sledovat naše sociální sítě (X/Twitter, Instagram, Facebook, TikTok), aby vám neunikla žádná z dalších novinek. 

 

 

capsule_184x69.jpg?t=1693212187  https://store.steampowered.com/app/2298430/American_Truck_Simulator__Kansas/ 

 

 

Celý článek naleznete zde: https://blog.scssoft.com/2023/09/kansas-new-industries.html 

Forum post: 

 

S pozdravem

RedWolf [CZ]

 

 

RedNub I TruckersMP

(ETS2 - 6,165hours)

795749874_role_VeteranV(1).png.660f7fd7e1531540532_role_5Patron(4).png.063edcf85

 

   Reporting a player  | Appeal your ban  | Support System  | Recruitment

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.