Jump to content
  • 0

Perma ban yedim?

heisenberg.pinkman

Question

8 answers to this question

Recommended Posts

• 1

Merhaba @heisenberg.pinkman,

Bir sorununuz olduğundan bahsetmiştiniz, bunun için gerçekten üzgünüm. Size yardımcı olmak için elimden geleni yapacağımdan emin olabilirsiniz.

İlk öncelikle foruma yeni kayıt olduğunuzu görüyorum hoş geldiniz! Yardıma ihtiyacınız olursa benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

• Yasaklama nedeninizde "Ban evidence removed." yazdığını eklemişsiniz bunun anlamı bir kanıtı kasıtlı olarak yok etmişsiniz.
  • Raporunuzun cevap kısmında da görebileceğiniz gibi yasakların kanıtları yasağın süresi boyunca +30 gün erişilebilir olmalıdır.
  • Rapor sistemi hakkında S.S.S.'nin (Sıkça Sorulan Sorular) altında belirtilen soru ve cevapları aşağıya ekliyorum.

S : Yasaklanan kişi benimle mesajlaştı ve olay için özür diledi. Mümkünse video kanıtını kaldırmamı istedi. Ne yapmalıyım?

: Kullanıcının sizden özür dilemesi veya kaldırmanızı söylemesi veya her ne olursa olsun, bunu yapmamalısınız. Aksi takdirde rapor sisteminden kalıcı bir yasaklama alabilirsiniz ve o kullanıcının yasaklanma cezası kalkabilir. Son zamanlarda yasaklanan insanlar, kanıtları kaldırmak için ellerinden geleni yapıyorlar, böylece kuralları tekrar ihlal edebiliyorlar. Bu popüler bir yöntem, bu yüzden dikkat edin.

S : Raporum şimdi ele alındı. Kanıtları sosyal medya hesaplarımdan kaldırabilir miyim?

C : Hayır. Raporunuzda kullanmış olduğunuz kanıt, raporun kabul edilip oyuncunun cezalandırıldığı tarihten itibaren 1 ay(30 gün) daha geçerliliğini korumalıdır. Bu yasaklanan kullanıcının düzgün bir şekilde itiraz edebilmesini sağlamaktadır. Kanıtları tarihinden önce kaldırmanın raporlama haklarınızın kaldırılmasına neden olabileceğini lütfen unutmayın. Daha fazla bilgi için kurallarımızda bulunan §1.4 maddesine bakınız. 

• S.S.S.'ye BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz.
  • TruckersMP resmi kurallarına BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz.
  • Konu ile alakalı detaylı açıklama ya da itiraz etmek istiyorsanız BURAYA tıklayarak lütfen GMM'ye feedback açın.

Umarım verdiğim yanıtlar ile sorununuzu çözmeyi başarabilmişimdir. Başka sorularınız varsa bana yazmaktan çekinmeyin. İyi günler, görüşmek üzere.

• Upvote 1

Kind regards,                                                                                                                          Languages that I know:

quln.                                                                                                                                      Turkish, English, Spanish, German

Social:                                                                                                       Have a safe trucking and have a good day!                                                                                                         Useful Links:

TruckersMP     |     TruckersMP Forum     |     Steam                                                                                                                                                                                                 Ban Appeal    |     Report         Rules      |     Feedback     |     Support

• 0
1 hour ago, !drkYVZ said:

Merhaba@heisenberg.pinkman,

Bir sorundan bahsetmemiştiniz, bunun için gerçekten üzgünüm. Size yardımcı olmak için aktarımlardan emin olabilirsiniz.

Öncelikle foruma yeni kayıt olmak hoş geldiniz! Yardıma ihtiyacınız olursa benimle iletişime geçmeniz gerekir.

• Yasaklama nedeninizde "Yasağın delilleri kaldırıldı." Yazdığınızı eklemişsiniz, bunun anlamı bir kasıtlı olarak yok etmişsiniz.
  • Raporunuzun cevap kısmında da görebileceğiniz gibi yasakların korumaları koruma süresi boyunca +30 gün erişilebilir olmalıdır.
  • Rapor sistemi hakkında SSS'nin (Sıkça Sorulan Sorular) altında belirtilen soru ve cevapları aşağıya ekleniyorum.

S : Yasaklanan kişi benimle mesajlaştı ve olay için özür diledi. Mümkünse video kanıtını kaldırmamı istedi. Ne yapmalıyım?

: Kullanıcının sizden özür dilemesini veya kaldırmanızı söylemesi veya ne olursa olsun, bunu yapmamalısınız. Aksi takdirde rapor süresinde kalıcı bir yasaklama yapılamaz ve kullanıcıların yasaklanma cezası kalkabilir. Son zamanlarda yasaklanan insanlar, kanıtları çıkarmak için ellerinden geliyorlar, böylece kuralları tekrar ihlal edebiliyorlar. Bu popüler bir yöntemle, bu şekilde dikkat edin.

S : Raporum şu anda ele alındı. Kanıtları sosyal medya hesaplarından kaldırabilir miyim?

Ç : Hayır. Raporunuzda kullanabileceğiniz kanıtlanmıştır, raporların kabul parçalarının dengelendiği artış 1 aydan (30 gün) daha fazla saklanmaktadır. Bu yasaklanan kişilerin düzgün bir şekilde itiraz edebilmesini sağlar. Kanıtları aktarmadan önce raporlamanın haklarınızın kişilerine neden olabileceğini lütfen unutmayın. Daha fazla bilgi için kurallarımızda bulunan §1.4 maddesine bakınız. 

• SSS'ye BURAYA'ya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
  • TruckersMP resmi kurallarına BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz.
  • Konu ile ilgili detaylı açıklama ya da itiraz etmek istiyorsanız BURAYA'ya tıklayarak lütfen GMM'ye geri bildiriminizi açın.

Umarım ara sıra yanıtlar ile sorununuzu ayırmayı başarabilmişimdir. Başka bir yerde kesmek varsa bana yazmaktan çekinmeyin. İyi günler seçildi.

Sanırım yanlış anladınız ben bir kanıtı ortadan kaldırmadım hatta video linkini buraya yazdım forum moderatörü silmiş ben herhangi bir video silmedim kaldırmadım 

ben yaptığım kaza sonucu perma ban yedim ve bunun nedenini merak ediyorum çünkü perma banın kalktığını biliyorum

• 0

Merhaba @heisenberg.pinkman

Yasağınızın yanlış olduğunu düşünüyorsanız itirazınız üzerinden ilgili moderatör ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Eğer itiraz sonunda aldığınız cevapların yeterli olmadığını düşünüyorsanız bu bağlantıdan Game Moderation Management kategorisini seçerek bir geri bildirim gönderebilirsiniz. 

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.