Jump to content
  • 0

Aynı pc'den 2 kardeş oynuyoruz Sorun Olurmu

xwEjW1xs

Question

Aynı pc'den  2 kardeş oynuyoruz ben işten geldikten sonra kardeşim ban yemiş kendi hesabıma eriştikten sonra böyle bir sorun ile karşılaştım forumda bir kaç konuya göz atım ama aklıma pek yatmadı o yüzden buraya bu konuyu açmak istedim

oyunu giriş sağladıktan sonra [kendi hesabım ile ] = connecting refused. the system has deceted another account that may belong to you that is currently banned // diye bir şeyler yazıyor bunu 2 defa denedim ve sonra girmedim dahada acaba bunu girdim girdiğim için perma ban yeme ihtimalim olurmu 2 defadan sonra bir daha denemedim 

4 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba @xwEjW1xs 🙂 

Öncelikle TruckersMP forumuna hoşgeldiniz, yaşadığınız sorun için üzgün olduğumu belirtmek isterim.

Bu durumda maalesef bir şey yapamazsınız. Kardeşinizin banı bitene kadar oyuna girmeniz mümkün değildir.

Yapmasanız bile oyun sizin Ban Evading (Yasaktan Kaçma) yapmaya çalıştığınızı düşünüyor. Bundan dolayı da sizin oynamanıza izin vermiyor.

§1.2 - Yasaktan Kaçma - 90 Gün

Farklı bir hesap kullanarak ya da yaratarak mevcut durumda sahip olduğunuz geçici ya da sınırsız yasağınızı aşmaya çalışmak, aktif halde olan bir yasağa sahip iken başka bir hesap aracılığı ile sunucularımızda oynamak kurallar gereği yasaktır. Ayrıca, yasaktan çıkabilmek için ban kanıtını kaldırmaya çalışmak da bu kural dahilinde yasaktır. Yasaktan kaçındığınız, herhangi bir kanıt aracılığı ile ortaya çıkması halinde, takımımız herhangi bir bildirimde bulunmaksızın sizi tekrar yasaklama hakkını saklı tutar. Yasaktan kaçınma kanıtları gizli sunucu tarafı bilgiler içerdiğinden dolayı açıklanmaz.

Umarım bu size yardımcı olmuştur.

Saygılarımla

Mr.Drexyy

• 0

Merhaba,

Konunuz,yazılan son yanıttan bu zamana 3 günden fazla bir süredir inaktif durumda. Bu nedenle, bu konuyu İnaktif Konular bölümüne taşımak zorundayım.

Başka sorunuz varsa, bana veya başka bir Destek Takımı üyesine özel mesaj göndermekten çekinmeyin ve isteğinize göre bu konuyu tekrar açalım.

Saygılarımla,

Nightmaree.

TruckersMP Support

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı.

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 
Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! 

Saygılarımla,

Nightmaree.

TruckersMP Support

//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.