Jump to content

[SCS Blog] Kansas – Města Colby & Hays [CZ]


RedNub

Recommended Posts

Dnes je nám potěšením se s vámi podělit a to rovnou o dvě města z připravovaného DLC Kansas pro hru American Truck Simulator. Pojďme se ponořit do toho, co vám jako řidičům tyto dané oblasti nabízejí - > od místního průmyslu až po pamětihodnosti

01.jpg

 

Colby

Mezi vysokými lan inami, kam až pouhé oko dohlédne, se rozkládá město Colby. Toto město bylo založeno v roce 1884 a bylo vyrostlo tak v progresivní město s převážně zemědělským průmyslem. Od farem až po pěstování, a hospodaření se zvířaty – jednoduše řečeno, o práci v roli řidiče zde nepřijdete.

02.jpg

03.jpg

 

Pokud ale nejste zrovna fanouškem polí a farem, v blízkosti najdete také supermarkety, prodejnu aut, a nové dynamické depo. Jakmile budete uprostřed tohoto města, nezapomeňte se také podívat a obdivovat pamětihodnosti vystihující toto město. Nedaleko hranic najdete návštěvnické centrum, které je díky svému jedinečnému designu, který tvoří tradiční kansaský vápenec a ukazujíc tak skutečný zásobník na obilí, přezdívaný tak jako „obilný koš“

04.jpg

05.jpg

 

Odtud se také dostane k dalším významným pamětihodnostem, ku příkladu k soudní budově okresu Thomas, prvnímu presbyteriánskému kostelu, knihovny Pioneer Memorial Library a nákupnímu centru Colby Mall. Až tedy tudy budete projíždět, určitě si udělejte chvilku na to tu zastavit, jelikož nikdy nevíte na co můžete narazit.

 

 

Hays

Vítejte ve městě Hays, kterým se protíná historie a to od vzdělání až po přírodní krásy. Hays se nachází na zvlněné rovině státu slunečnic a zve vás k prozkoumání podmanivé zněti minulosti a  dnešní současnosti.

12.jpg

 

Hays byl založen v roce 1867 jako jižní větev železnice Union Pacific Railload a stalo se tak rušným městem s řadou místních průmyslových odvětví. Při návštěvě tohoto města najdete zde například továrny  na baterie, místní městské práce, dynamické parkovací depo, prodejce osobních a nákladních automobilů, obchody s nábytkem a supermarkety. Na pokraji tohoto města najdete také sklad ocelových kovů, olejářský servis a farmu hospodářských zvířat.

 

06.jpg

07.jpg

08.jpg

 

Jestliže se tedy ocitnete v Hays a budete mít čas na to se podívat po okolí, určitě neváhejte si prohlédnout tyto místní zajímavosti a pamětihodnosti daného města. Najdete zde také mimo jiné kino s doprovodnou uměleckou nástěnnou malbou, sochy některých válečných veteránu Haysu 9076, veřejnou knihovnu a další.

 

09.jpg

10.jpg

11.jpg

 

Ať už se tedy rozhodne navštívit jakoukoliv z těchto lokací jako první, na cestách vás čeká mnoha průmyslu a historie. Doufáme, že se vám tento náhled na to, co vás čeká, líbí. Pokud ano, nezapomeňte si už již toto DLC přidat do vašich seznamů přání v klientu Steam.

 

Prozatím, pokračujte v cestě.

 

capsule_184x69.jpg?t=1690562271 https://store.steampowered.com/app/2298430/American_Truck_Simulator__Kansas/ 

 

Celý článek naleznete zde: https://blog.scssoft.com/2023/08/kansas-colby-hays.html 

Forum post: 

 

S pozdravem

RedWolf [CZ]

 

 

 

 

 

RedNub I TruckersMP

(ETS2 - 6,019 hours)

795749874_role_VeteranV(1).png.660f7fd7e1531540532_role_5Patron(4).png.063edcf85

 

   Reporting a player  | Appeal your ban  | Support System  | Recruitment

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.