Jump to content

[SCS Blog] – Pouliční umění Západního Balkánu [CZ]


RedNub

Recommended Posts

Možná si tak pro sebe říkáte, že zrovna pouliční malby nejsou na západním Balkáně úplně charakteristické. Není tomu tak, na těchto pouličních malbách se podílí mnohem více než jen struktura přírody. Dokonalost tedy hledáme v detailech těchto maleb jenž bychom vám pár ukázek chtěli ukázat a představit vám tak pár detailů tohoto úžasného umění, které  spatříte na toulkách místními ulicemi v tomto nadcházejícím DLC.

 

02.jpg

 

Tato pouliční umění jsou formou veřejného výtvarného projevu na městských plochách, například na zdech za pomocí využití různé techniky. Pouliční umění, které je jedinečnou směsí sebevyjádření, sociálních vztazích, a kulturního angažmá jsou často zpochybňována normami a tím dodávají těmto prostorům pocit krásy.

07.jpg

06.jpg

03.jpg

04.jpg

 

Naši grafici zaobírajíc se 2D grafikou nám vždy rádi pomohou a díky nim jsme mohli do hry přidat toto zajímavé pouliční umění dodávajíc hře živost, realističnost a hlavně se postará o zaplnění prázdných zdí v regionu. Většinou se toto umění děje na místech, kde existuje řada skutečných pouličních umění, my jsme je ale nekopírovali a vymysleli a vytvořili něco jiného. Příkladem je jeden z blízkých přístavů, na kterém se objevují motivy lodí a moře. V Tiraně je restaurace „Captain Truck“, která má na své fasádě obrovskou nástěnnou malbu a město Fier, kde je na fasádách bytových domů krásné umělecké dílo.

01.jpg

05.jpg

08.jpg

 

Toto byli pouze 3 příklady z mnoha dalších, a my doufáme, že si při jízdě po západobalkánském DLC všimnete a to co nejvíce z nich. Další informace týkající se tohoto mapového rozšíření sledujte prosím na našem blogu nebo našich sociálních sítích (Twitter, Instagram, Facebook, TikTok) a to, aby vám neutekla ani jedna z dalších novinek!

 

 

header.jpg?t=1690389590 https://store.steampowered.com/app/2004210/Euro_Truck_Simulator_2__West_Balkans/

 

 

Celý článek naleznete zde: https://blog.scssoft.com/2023/08/west-balkans-street-art.html

Forum post: 

S pozdravem

RedWolf [CZ] 

 

 

 

 

 

 

RedNub I TruckersMP

(ETS2 - 6,165hours)

795749874_role_VeteranV(1).png.660f7fd7e1531540532_role_5Patron(4).png.063edcf85

 

   Reporting a player  | Appeal your ban  | Support System  | Recruitment

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.