Jump to content
  • 0

Aynı bilgisayardan farklı iki hesapla oynama

brave551

Question

Öncelikle merhabalar, kardeşim ile aynı bilgisayarı kullanıyoruz bir kaç kez benim hesabımdan ban yediği için oynamasına izin vermiyorum o da kendine yeni bir hesap açtı dlc'siz düz bir hesap, benim ise oyunum full sürüm kendisi bir hafta ban yediği için ben oyuna giremiyorum bunu nasıl çözebiliriz ?

• Haha 2

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba @brave551,

Bir sorunuz olduğundan bahsetmiştiniz. Size yardımcı olmak için elimden geleni yapacağımdan emin olabilirsiniz.

İlk öncelikle foruma yeni kayıt olduğunuzu görüyorum hoş geldiniz! Yardıma ihtiyacınız olursa benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

• Bu durumda maalesef bir şey yapamazsınız. Kardeşinizin banı bitene kadar oyuna girmeniz mümkün değildir.
  • Yapmasanız bile oyun sizin Ban Evading (Yasaktan Kaçma) yapmaya çalıştığınızı düşünüyor. Bundan dolayı da sizin oynamanıza izin vermiyor.

§1.2 - Yasaktan Kaçma - 90 Gün

Farklı bir hesap kullanarak ya da yaratarak mevcut durumda sahip olduğunuz geçici ya da sınırsız yasağınızı aşmaya çalışmak, aktif halde olan bir yasağa sahip iken başka bir hesap aracılığı ile sunucularımızda oynamak kurallar gereği yasaktır. Ayrıca, yasaktan çıkabilmek için ban kanıtını kaldırmaya çalışmak da bu kural dahilinde yasaktır. Yasaktan kaçındığınız, herhangi bir kanıt aracılığı ile ortaya çıkması halinde, takımımız herhangi bir bildirimde bulunmaksızın sizi tekrar yasaklama hakkını saklı tutar. Yasaktan kaçınma kanıtları gizli sunucu tarafı bilgiler içerdiğinden dolayı açıklanmaz.

Umarım verdiğim yanıtlar ile sorunuzu açıkça cevaplayabilmişimdir. Başka sorularınız varsa bana yazmaktan çekinmeyin. İyi günler, görüşmek üzere.

• Upvote 2

Kind regards,                                                                                                                          Languages that I know:

quln.                                                                                                                                      Turkish, English, Spanish, German

Social:                                                                                                       Have a safe trucking and have a good day!                                                                                                         Useful Links:

TruckersMP     |     TruckersMP Forum     |     Steam                                                                                                                                                                                                 Ban Appeal    |     Report         Rules      |     Feedback     |     Support

• 0
2 hours ago, !drkYVZ said:

Merhaba @brave551,

Bir sorunuz olduğundan bahsetmiştiniz. Size yardımcı olmak için elimden geleni yapacağımdan emin olabilirsiniz.

İlk öncelikle foruma yeni kayıt olduğunuzu görüyorum hoş geldiniz! Yardıma ihtiyacınız olursa benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

• Bu durumda maalesef bir şey yapamazsınız. Kardeşinizin banı bitene kadar oyuna girmeniz mümkün değildir.
  • Yapmasanız bile oyun sizin Ban Evading (Yasaktan Kaçma) yapmaya çalıştığınızı düşünüyor. Bundan dolayı da sizin oynamanıza izin vermiyor.

§1.2 - Yasaktan Kaçma - 90 Gün

Farklı bir hesap kullanarak ya da yaratarak mevcut durumda sahip olduğunuz geçici ya da sınırsız yasağınızı aşmaya çalışmak, aktif halde olan bir yasağa sahip iken başka bir hesap aracılığı ile sunucularımızda oynamak kurallar gereği yasaktır. Ayrıca, yasaktan çıkabilmek için ban kanıtını kaldırmaya çalışmak da bu kural dahilinde yasaktır. Yasaktan kaçındığınız, herhangi bir kanıt aracılığı ile ortaya çıkması halinde, takımımız herhangi bir bildirimde bulunmaksızın sizi tekrar yasaklama hakkını saklı tutar. Yasaktan kaçınma kanıtları gizli sunucu tarafı bilgiler içerdiğinden dolayı açıklanmaz.

Umarım verdiğim yanıtlar ile sorunuzu açıkça cevaplayabilmişimdir. Başka sorularınız varsa bana yazmaktan çekinmeyin. İyi günler, görüşmek üzere.

Öncelikle cevaplarınız için çok teşekkürler kardeşimin yaşı 15 defalarca düzgün kullanmasını söylememe rağmen laf dinlemiyor son banında ise çimlerden birisinin önüne kırmasını engellemek için öyle bir harekette bulunduğunu söyledi aslında atılan ban bir nevi haksız yere atılmış gibi tabi kurallar nasıl işliyor değerlendiriliyor bilmiyorum. Kardeşim 7 gün farklı hesaptan ban yiyor ama ben kendi hesabıma aynı bilgisayar olduğu için giremiyorum o zaman kardeşimin bir daha benim bilgisayarımı kullanmaması gerekiyor.

• 0

Merhaba @brave551,

• Eğer cezanızın haksız olduğunu düşünüyorsanız BURAYA tıklayarak cezanıza itiraz edebilirsiniz. BURAYA tıklayarak ta itiraz sistemini nasıl kullanacağınıza dair makaleyi görüntüleyebilirsiniz. Kuralları okumak için de BURAYA tıklayabilirsiniz.
  • İkinci sorunuza gelirsek evet maalesef yasak yemiş hesabınız var ise aynı bilgisayardan diğer hesabın yasağı bitene kadar başka bir hesapla oynayamazsınız.

Kind regards,                                                                                                                          Languages that I know:

quln.                                                                                                                                      Turkish, English, Spanish, German

Social:                                                                                                       Have a safe trucking and have a good day!                                                                                                         Useful Links:

TruckersMP     |     TruckersMP Forum     |     Steam                                                                                                                                                                                                 Ban Appeal    |     Report         Rules      |     Feedback     |     Support

• 0
4 hours ago, LemonJuicee said:

Merhaba,  

Verilen cevaplar doğrultusunda sormuş olduğunuz sorunun cevabı aldınız mı?

Lütfen forum düzenimiz için bunu bize bildiriniz.

Saygılarımla,
LemonJuicee
TruckersMP Support

İlginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim. Sorularımın cevabını aldım ama bu farklı steam hesabı ve farklı truckersmp hesabı olmasına rağmen aynı bilgisayardan oynayamamak biraz can sıkıyor buna çözüm getirirseniz sevinirim. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.