Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

[SCS Blog] Západní města Balkánu - > Města v okolí Jaderského moře [CZ]


RedNub

Recommended Posts

SCS Blog Západní města Balkánu - > Města v okolí Jaderského moře 

 

Města vyskytující se poděl Jaderského moře jsou významná svojí nádhernou pobřežní krajinou, životní kulturou a bohatou historií. Tyto města rozprostírajíc se poděl východního pobřeží nabízejí okouzlující sortiment středomořského šarmu a architektury.

 

18.jpg

 

Dnes se s vámi chceme podělit o některé ze zajímavých míst, které budete moci v nově přicházejícím DLC Západního Balkánu pro hru Euro Truck Simulator 2 navštívit.

 

Koper

Město Koper se nachází v oblasti nádherného pobřeží Jaderského moře ve státě Slovinsko. Nabízí veškerým návštěvníkům kombinaci historie, kultury a přírodních krás. Řidiči zde hledají práci v rozvozu zakázek a tak jejich nejbližší prací, jež mohou převzít, tvoří přístavy. V těchto přístavech se nachází depo pro přepravu automobilů, kde jsou daná vozidla připravena a to jak k dovozu, tak vývozu.

01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

05.jpg

Rijeka

Město okouzlující město ležící v Kvarnerském zálivu v Chorvatsku se pyšní bohatým kulturním dědictvím a jeho životní atmosférou. Díky tomuto půvabnému staršímu městečku a blízkosti krásný ostrovů nabízí město Rijeka řidičům krásný výhled z dálnic a to přímo na moře. Můžete zde také najít logistický přístav, odkud můžete vyvážet a doručovat.

 

06.jpg

07.jpg

08.jpg

09.jpg

10.jpg

11.jpg

 

Zadar

Na chorvatském pobřeží Jaderského moře leží město Zadar, město plné přírodních krás a okouzlující architektury. Řidiči zde mohou najít přístavy, velké sklady a logistická centra do nichž a zpět mohou doručovat jejich zásilky. 

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

 

Split

Město Split nacházejíc se na dalmatském pobřeží Chorvatska je proslulý především svojí fascinující minulostí a úchvatným pohledem na jeho pobřeží. Jeho nábřežní promenáda činí okouzlující místo k jeho prozkoumání.  V DLC Západního Balkánu se budou řidiči moci projet centrem města, kde si mohou povšimnout různých pamětihodností tohoto starého města. Můžete zde také najít místní logistický průmysl, odkud můžete jak vyvážet, tak dovážet vaše zásilky, stejně jako trajektový přístav.

 

17_1.jpg

19.jpg

20.jpg

21.jpg

22.jpg

23.jpg

 

Durres

Město Durres se nachází na historickém pobřeží Albánie. Tato oblast poskytuje řidičům fantastický výhled na různá panaromata a to ať už se jedná o jízdu po pobřežní trase či rozvozu po místních přístavech. Zde mohou řidiči také využít funkčnost trajektu, který je zde rovněž také k dispozici.  

 

24.jpg

25.jpg

26.jpg

27.jpg

28.jpg

29.jpg

30.jpg

31.jpg

32.jpg

 

 

 

I když je zde spousta další práce, nezapomeňte si vyčlenit čas na to prozkoumat tyto nádherné města a obdivovat krásu jejich pobřeží a dané historie. Dejte nám poté v komentářích vědět, které z měst by se stalo vaším příštím cílem. Těšíme se, že vám v blízké budoucnosti budeme moci nabídnout a podělit o další ukázky z tohoto připravovaného DLC Západního Balkánu pro hru Euro Truck Simulator 2

Do té doby pokračujte v jízdě!  

 

header.jpg?t=1687862733

 

Celý článek naleznete zde: 

 

S pozdravem

RedWolf [CZ] 

 

 

 

 

 

 

 

RedNub I TruckersMP

(ETS2 - 6,165hours)

795749874_role_VeteranV(1).png.660f7fd7e1531540532_role_5Patron(4).png.063edcf85

 

   Reporting a player  | Appeal your ban  | Support System  | Recruitment

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.