Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

[SCS Blog] Oklahoma – Přehled nových nákladů [CZ]


RedNub

Recommended Posts

SCS Blog Oklahoma – Přehled nových nákladů

 

Jak už všichni jistě víte, každé z nově vydaných DLC pro hru American Truck Simulator neobsahuje pouze mapové rozšíření, ale obsahuje také řadu dalších doplňků.  Mezi řadu těchto doplňků patří například nové náklady, které je možno přepravovat z a do nově vytvořeného státu.  

 

S tímto DLC k tomu budete mít dostatek příležitostí. Vaším úkolem bude prozkoumávat a pracovat pro jednotlivá odvětví, pro které naše týmy navrhly a to hned několik vhodných druhů nákladů. Je pravdou, že se tyto náklady dostanou a budou přístupné ve hře až postupem času, ale věříme, že si tyto náklady společně s tímto novým DLC užijete.

06.jpg

 

AIRcon (Klimatizace) 

Základem života je kvalitní a čistý vzduch k něhož zajištění potřebujeme dostatek vybavení. . Proto se do budov instalují tzv. klimatizační a větrací jednotky -> které se zabývají zejména udržováním stavu teploty. Nejedná se ale pouze o udržení konkrétní teploty, ale tyto technologie jsou nedílnou součástí při výrobě mnoha produktů. Instalace samotného klimatizačního stroje může být složitá, hlavně pokud se jedná o uzavřené prostory. Tento náklad budete moci přepravovat ze skladů nebo na různé druhy stavenišť. 

 

01.jpg

 

 

Electro Transformátor 

Transformátory, stroje které jsou nedílnou součástí jednotlivých domácností a distribučních procesů. Nově jsme v DLC Montana zavedli depa pro správu elektrických systémů a to včetně servisního střediska a trafostanic. Tyto transformátory jsou vyráběny ve specializovaných továrnách a distribuovány do skladů a různých míst po celém světě. Na první pohled se mohou jevit jako obyčejné zelené krabice, je to mu ale úplně jinak, tyto velké zelené krabice produkují jednu z hlavních hnacích sil našich životů. 

02.jpg

 

 

 

Školní autobus

Žluté školní autobusy jsou ikonickým symbolem USA a ve hře America Truck Simulator je proto nelze vynechat. Je pravdou, že tyto autobusy už se nějakou tu dobu ve hře vyskytují, avšak s nově vycházejícím DLC Oklahoma jsme jim přidali trocha nový kabát. Tyto modeli jsou jak svojí kvalitou tak vzhledem lépe přepracované než ty, které jste mohli vidět doposud. V nově přicházejícím DLC se budete moci podívat do míst, kde jsou tyto autobusy vyráběny. Na tato místa distribuce budete svážet různé komponenty, které jsou potřeba k jejich konstrukci a také se nevyhnete samotnému převezení autobusu vašim zákazníkům.  Jedná se o opravdu pěkný náklad, který díky svým rozměrům a hmotnosti představuje výzvu pro opravdové zkušené řidiče. Jelikož se jedná o autobus, který bude dále sloužit k přepravě dětí, je zde třeba dbát na vysokou bezpečnost a kvalitu přepravy až do jeho cílové destinace.

 

Přeprava autobusové kapoty 

V automobilovém průmyslu se montují vozidla z předem dodaných komponentů z různých závodů, a tím je i tento autobusový. Vaším úkolem bude dodávka autobusových kapot, které po vašem dodání budou převezena přímo na výrobní linku, kde je pracovníci snadno namontují na nová vozidla. Někdy může nastat situace, kdy bude potřeba danou kapotu převést na technické středisko a to z důvodu závady a nutnosti opravení. 

 

03.jpg

04_1.jpg

Zemědělské pneumatiky

Pro zajištění dobrého výkonu zemědělských strojů je potřeba kvalitního vybavení. Jedno z takových jsou pneumatiky. Vaším úkolem bude dodat tyto pneumatiky do skladů, prodejen a nebo přímo zemědělcům a zajistit jim tak bezproblémový provoz jejich strojů.

 

Pneumatiky určené pro stavebnictví

Stejně jako zemědělské stroje potřebují jiný typ pneumatik, stejně tak je tomu i v případě stavebních činností. Tyto pneumatiky vyžadují kvalitní a specifické dezény připravené na pořádnou práci v terénu a na různých typech povrchů.  Dezény pneumatik jsou navrženy tak, aby zajišťovali dobrý kontakt s povrchem a jejich odolnost byla připravena do náročných stavebních podmínek. Mějte tedy na poměti, že ať už tyto stroje dodáte buď samotných prodejcům či do blízkosti různých stavenišť, vaši zákazníci očekávají kvalitní a včasnou dodávku, aby mohli co nejdříve začít pracovat. 

05.jpg

 

Pojezdový jeřáb/výtah

Tento stroj je vynikajícím pomocníkem výhradně ve výškách uvnitř budov či v místech s omezených manévrovacím prostorem. Ať už zákazníci potřebují pouze namontovat díly na objemné stroje, nebo provést údržbu uvnitř jejich skladu, je potřeba dbát na vysokou opatrnost a bezpečnost. Tyto plošiny patří mezi vzácné stroje. Ačkoli je plošina bezpečně připojena k návěsu, dejte i tak pozor na její případné poškození v době vaší jízdy. 

 

Teleskopický pojezdový jeřáb/výtah

Tento stroj je specifický pro práce ve výškách ve venkovním prostředí. Tato verze je vybavena speciálními terénními pneumatikami, které tomuto stroji umožňují provoz ve stavebním prostředí nebo při práci na montážích.

Dlouhé teleskopické rameno disponuje hlavně jeho výškou a jeho základna je tvořena tak, aby dokázal pracovat i v náročných povětrnostních podmínkách. jedná se o jeden z strojů a proto je potřeba dbát na bezpečnost a kvalitu při jeho přepravě. 

07.jpg

 

Dvorní nákladní automobil (Yard Truck) -> terminálový automobil 

 

Tyto nákladní vozy Yard Trucks jsou ideálním strojem pro manipulování s návěsy, přívěsy a to na krátké vzdálenosti. Díky jejich výjimečnému otáčení, výhledu do všech směrů a snadnému připojování přívěsů jsou pro tyto operace lepšími stroji než samotný tahač. Na našich mapách tedy budete moci najít a to rovnou několik míst, kde se operace těmito stroji uplatňují. Nyní tyto stroje máte možnost přepravit a dopravit je tak na místo určení.

 

09.jpg

08.jpg

 

Doufáme, že se těšíte na všechny druhy nákladů, které vychází do hry s novým DLC Oklahoma. Možná jste našli právě jeden, který vás zaujal ze všech nejvíce? Dejte nám prosím vědět, o jaký typ nákladu se jedná, buď v komentářích pod blogem, nebo nás označte na sociálních sítích (Twitter, Instagram, Facebook, TikTok). Pokud jste tak neučinili, nezapomeňte sledovat i naše profily. V blízké době jsou zde další novinky týkající se rozšíření tohoto mapového DLC,  takže nezapomeňte sledovat!

 

header.jpg?t=1686829366

 

Celý článek najdete zde: https://blog.scssoft.com/2023/06/oklahoma-new-cargoes-to-haul.html 

Forum post: 

 

 

S pozdravem 

RedWolf [CZ] 

 

 

 

  • Awesome! 1

RedNub I TruckersMP

(ETS2 - 6,165hours)

795749874_role_VeteranV(1).png.660f7fd7e1531540532_role_5Patron(4).png.063edcf85

 

   Reporting a player  | Appeal your ban  | Support System  | Recruitment

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.