Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

[SCS Blog] Aktualizace hry American Truck Simulator pro verzi 1.48 - Nový obsah pro Texas [CZ]


RedNub

Recommended Posts

SCS Blog - Aktualizace hry American Truck Simulator pro verzi 1.48  - Nový obsah pro Texas

 

Říkají, že v Texasu je vše velké, a i to platí včetně dnešní aktualizace 1.48 pro hru American Truck Simulator s novým obsahem tento stát. V této verzi se náš talentovaný tým vrátil k tomuto státu, aby se sebou přinesl opravdu skvělou aktualizaci plnou různých částí nové  infrastruktury, například památek, dep, silnic a mnoho dalšího. Pojďme se tedy společně podívat na to, na čem náš tým společně pracoval:

 

 

01.jpg

 

Ze začátku jsme měli plné ruce práce a to s budováním moderní silniční sítě. Na dohromady 8 různých typech silnic vzniklo celkem přes 500 skutečných mil, včetně jedné z nejznámějších, a to křižovatky v Texasu. Tato křižovatka je přezdívána „High Five“ -> a je tak jednou z prvních pětiúrovňových křižovatek v Dallasu. Její charakteristická konstrukce zahrnuje dvě výškové estakády (s tím rozuměno mosty), které se pod sebou vzájemně kříží a vytvářejí tak tuto přezdívanou část. Tento druh křižovatky má za úkol redukovat tok dopravy a má tak zabránit tvoření velkých kolon. 

02_1.jpg

05_1.jpg

Když už zůstaneme u tohoto tématu, řidiči zde budou moci projíždět pěti novými silnicemi venkovského typu. Do těchto pěti oblastí zapadá Greenville, Shamrock, Sherman, De Kalb a Paris, ve kterých je možnost si povšimnou různých drobností a detailů. Doufáme, že se vám tyto venkovní silnice budou líbit.

09_1.jpg

13_2.jpg

15.jpg

16.jpg

 

Dalším velkým přírůstkem této aktualizace je přidání města Texarkana. Jedná se o jedinečné město, kterým prochází velká státní hranice a to mezi Texasem a Arkansasem. Dostatek pracovních přiležitostí ale také najdou řidiči kamionů, kteří díky strategické poloze města a dálnic zde najdou hned několika druhů zakázek.

04_2.jpg

06_2.jpg

08.jpg

 

 

Každý projekt má svůj základ, tam kde to všechno začalo a tím je ve hře American truck Simulator -> lidově řečeno tzv. stavební jáma. Jedná se o místo, kde najdete staveniště, kterým to vše začalo, a to doslova!

 

03.jpg

 

Kromě toho, co je uvedeno výše zde také budete moci najít několik různých druhů nových památek, odpočívadel, odpočívadla a benzínové stanice pro řidiče kamionů, skryté cesty a mnoho dalšího.

Nemůžeme se dočkat toho, až si všichni na vlastní kůži vyzkoušíte a prozkoumáte danou oblast. Jsme rádi, že s vámi můžeme podělit o další kus odvedené práce, a to v aktualizaci pro DLC Texas. Aktualizace bude dostupná pro všechny vlastníky tohoto DLC.

 

10.jpg

11.jpg

12_2.jpg

 

Doufáme, že jste si užili tuto malou ukázku toho, co vše se chystá v připravované verzi 1.48 pro hru American Truck Simulator. Těšíme se, že se už v blízké budoucnosti budeme s vámi moci podělit o další informace.

 

Do té doby buďte zdraví a pokračujte v jízdě!

header.jpg?t=1668603162

 


Celý článek naleznete zde: https://blog.scssoft.com/2023/06/american-truck-simulator-148-update.html 

Forum post: 

S pozdravem

RedWolf [CZ] 

 

 

 

 

 

 

RedNub I TruckersMP

(ETS2 - 6,165hours)

795749874_role_VeteranV(1).png.660f7fd7e1531540532_role_5Patron(4).png.063edcf85

 

   Reporting a player  | Appeal your ban  | Support System  | Recruitment

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.