Jump to content

[SCS Blog] – Seznamte se s týmem, který pracuje na přepracování Kalifornie [CZ]


RedNub

Recommended Posts

SCS Blog – Seznamte se s týmem, který pracuje na přepracování Kalifornie

 

 

Přepracování státu Kalifornie je náročný úkol, na kterém tým SCS pracuje už nějakou tu dobu.  Navzdory tvrdé a pilné práci plné odhodlání, které je nedílnou součástí, jsme se vám zapomněli zmínit o hrdinech, kteří za tímto projektem stojí.

2023-CaliforniaMapTeam-174-Enhanced-NR-E

 

Doufáme, že si užijete tuto menší prezentaci jednotlivých designérů, kteří aktuálně pracují na 3. fázi přepracování Kalifornie. Zde jsou pro vás jejich krátké vzkazy:

 

 

Janek (současný vedoucí projektu)

 

 

Toto přepracování jsem převzal po Mrazíkovi, bývalím vedoucím. Jedná se o můj úplně první projekt v roli vedoucího mapového DLC. Není to ale první projekt, na kterém pracuji.

 

Součást mé práce jsem obětoval v DLC - > Idaho, Wyoming, Montano, a také v připravovaném Oklahoma DLC.

Mým hlavním cílem tohoto projektu je co nejlepší zachycení atmosféry všech oblastí v Kalifornii. Dalším důležitým bodem je vytvořený skvělého komfortu pro náš tým, tak abychom mohli dodat Kalifornii přesně to, jakou jste si vždy přáli.

2023-CaliforniaMapTeam-89-Janek.jpg

 

Tereza

Ve společnosti SCS pracuji na pozici mapový - Junior Designer a kromě práce na přepracování Kalifornie jsem se také věnovala tvorbě DLC Oklahoma. Ve třetí fázi Kalifornie se mi líbí především rozlehlé pláně, mandlová pole a farmy. Hráči se tedy mohou těšit na Kalifornii a to v cela novém obleku, který dle mého názoru považuji za nejzajímavější.

2023-CaliforniaMapTeam-6-Edit_Tereza.jpg

Tomáš

Pracoval jsem na druhé fázi projektu Kalifornie, kde mojí hlavní tvorbu tvoří: US-80 (dálnice 80)  s pohořím Donner Pass  a městem Truckee. Nedílnou součástí byla také výpomoc na dokončení několika okolních lokalit a oprava chyb. Momentálně pracuji na Stocktonu a US-50, kterou tvoří podobnou scenérii jako pohoří Donner Pass.

2023-CaliforniaMapTeam-141-Tomas.jpg

 

Juraj

Když jsem se před dvěma a půl lety připojil do společnosti SCS, ihned jsme začali pracovat na druhé fázi přestavby státu Kalifornie. Mezitím jsem byl také součástí práce na dalších mapových DLC. Abych řekl pravdu, práce na třetí fázi tohoto státu je pro mě zajímavější, než ta předešlá, nýbrž jsem dostal příležitost na zaměření na jednotlivá města a průmyslové oblasti, což je jedno z mých nejoblíbenějších. Za mě jsem tedy přesvědčen o tom, že se hráči mohou těšit a to rovnou na nespočet významných staveb a oblastí.

2023-CaliforniaMapTeam-104-Juraj.jpg

Margo

Toto Kalifornské přepracování je pro mě prvním projektem, kde působím jako Junior Designer. Na tomto projektu mě nejvíce zaujala tvůrčí svoboda, prozkoumávání a přetváření jednotlivých lokací, což nás vede k objevování další zajímavějších míst.

2023-CaliforniaMapTeam-39-Edit-Margo.jpg

 

Martin

Mým prvním úkolem, který jsem v této společnosti dostal bylo navrhnout jednoduchou venkovskou silnici pro Utah DLC. Od té doby jsem  se posunul dále, pracoval jsem na několika DLC a mezitím jsem se ujal náročných úkolů El Paso v Texasu. Kalifornie ve srovnání s ostatními státy tohoto DLC má výrazně letní atmosféru. Můžete zde cítit přítomnost blízkého Tichého oceánu zachyceného na naší původní mapě. Přepracovaná mapa se dočkala úplně stejného vylepšení jako toto nové DLC disponující vylepšenou a hustší silniční sítí, mnoha novými pamětihodnostmi a novým městem Modesto, nímž jsem autorem.

2023-CaliforniaMapTeam-25-Martin.jpg

 

Hoang

Na tomto přepracování se podílím už od úplného začátku. Tehdy jsem začínali ve 3 lidech „teda alespoň myslím“. Během mého působení ve společnosti SCS jsem také pracoval na vytvoření několika silnic a to pro Montanu a Texas. V současné době mě spíše baví zaměřování na konkrétní historická sídla s organickou strukturou. Fascinuje mě americký kontrast mezi tzv. betonovou džunglí a organickou zástavbou, jako je například v Santa Cruz. Hráči zde mohou očekávat spoustu obsahu a to detailně zpracovaných krajin a měst.

2023-CaliforniaMapTeam-98-Hoang.jpg

 

Bartlomiej

Jako nehezký člověk dělám vše pro to, aby alespoň můj region nevypadal tak jako já, což právě zahrnuje využití dovedností a znalostí v praxi, které jsem získal před úplným nástupem do společnosti SCS Software a to na vlastním mapovém projektu. Myslím si, že mnoho hráčů ocení poznat tento nový pocit Kalifornie.

2023-CaliforniaMapTeam-49-Edit-Bartlomie

 

Roman

Práce na této třetí fázi Kalifornie je pro mě první zkušeností návrhu mapy od mého nástupu do SCS. Jsem velice vděčný za svůj zkušený tým našich kolegů, kteří mě na této cestě ve zlepšování a objevování věcí doprovází. Je velice vzrušující sledovat růst této nové vylepšené Kalifornie a myslím, že se je na co těšit.

2023-CaliforniaMapTeam-154-Roman.jpg

04.jpg

 

 

 

Františka
 

Už již dva roky pracuji na projektu Kalifornie jako mapový designer. Podílela jsem se už na fázi předchozí. V současné době věnuji pozornost práci na různých rozmanitých pobřežních cestách. Hráči se rozhodně mohou těšit na spoustu úžasných výhledů na oceán.

01.jpg

Pavel

U společnosti SCS jsem téměř rok a toto přepracování je mým úplně prvním projektem na kterém společně pracuji. Doufám, že se hráčům bude líbit prozkoumávání těchto známých lokací tohoto doslova ikonického státu.

03.jpg

 

Čestné uznání / poděkování – Mrázik (bývalý vedoucí týmu)

Pokračující snaha o přestavbu mapového DLC Kalifornie a to na moderní standardy kvality vstoupila do své třetí fáze a to s jasným cílem: představit hráčům její působivou modernizaci a obsah, ve kterém se budete moci orientovat a vychutnat si ho takřka každý hráč ATS. Týmu se podařilo úspěšně zachytit samotnou podstatu kalifornské nákladní dopravy, architektury a kultury, a proto prozatím věřím a netrpělivě čekám na vydání finální verze tohoto DLC.

 

 

Ačkoli už nejsem členem mapového týmu, jsem rád, že jsem mohl být svědkem Jankova potenciálu pro to být mým nástupcem a bylo mi ctí mu svěřit novou roli vedoucího mapového DLC na základě podobných zkušeností, hodnot a schopnosti inspirovat a motivovat ostatní k lepší práci, lepé než já.

 

02.jpg

 

 

 

Doufáme, že vám toto menší odklonění od aktuálního tématu obvyklých příspěvků týkající se map líbilo. Náš tým dělá všechno pro to, abychom vám poskytnuli úžasné zážitky, a my se společně nemůžeme dočkat toho, až vám v budoucnu ukážeme něco dalšího, na čem náš tým pracuje!

 

Prozatím tedy sledujte náš blog nebo nás sledujte na našich sociálních sítích (Twitter, Instagram, Facebook, TikTok

 

Celý článek naleznete zde: https://blog.scssoft.com/2023/06/california-rework-meet-team.html 

Forum post: 

 

 

S pozdravem

RedWolf [CZ] 

 

RedNub I TruckersMP

(ETS2 - 6,250 hours)

795749874_role_VeteranV(1).png.660f7fd7e1531540532_role_5Patron(4).png.063edcf85

 

   Reporting a player  | Appeal your ban  | Support System  | Recruitment

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • RedNub changed the title to [SCS Blog] – Seznamte se s týmem, který pracuje na přepracování Kalifornie [CZ]

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.