Jump to content
  • 0

oyun 1 ay dır güncelleyemiyorum

TR TLH

Question

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba @Talha& ;

Bir sorununuz olduğundan bahsetmiştiniz, bunun için gerçekten üzgünüm. Size yardımcı olmak için elimden geleni yapacağımdan emin olabilirsiniz.
İlk öncelikle foruma yeni kayıt olduğunuzu görüyorum hoş geldiniz! Yardıma ihtiyacınız olursa benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Lütfen TruckersMP'nin desteklediği sürümü kullanınız. Şu anlık bu sürüm ETS2 için "1.47.2.6s" 'dir Aşağıdaki maddeler size sürüm değiştirmek için yardımcı olacaktır.;

1. Steam'i açın.
  2. Kütüphane sekmesini açın.
  3. ETS2'ye sağ tıklayın.
  4. Açılan küçük pencerede "ÖZELLİKLER" tuşuna basın.
  5. Açılan pencerede" BETALAR" sekmesine gidin.
  6. Beta oyun sürümü seçme yerine tıkladıktan sonra açılan çoktan seçmeli kutucukta "HİÇBİRİ" seçeneğini seçin.
  7. Oyun güncellenene kadar bekleyiniz.
  • Eğer hala olmuyorsa ETS2 dosyalarınınızın bütünlüğünü doğrulamak işinize yarayabilir. ( Steam -> ETS2 -> Özellikler -> Yerel Dosyalar -> Yerel Dosyaların Bütünlüğünü Doğrula)

DİKKAT!

Şu anda TruckersMP ETS2'nin en son sürümünü desteklediği için 5. maddede betalar kısmından hiçbiri seçeneği seçilmiştir. Eğer buna benzer ilerideki zamanlar bi hata alırsanız muhtemelen ETS2'nin son sürümü TruckersMP tarafından desteklemiyor olabilir. İleriki zamanlarda oyun sürümünü düşürmek için yardım isterseniz lütfen BURAYA tıklayarak TruckersMP'nin "DESTEKLENMEYEN OYUN SÜRÜMÜ - OYUN SÜRÜMÜ NASIL DÜŞÜRÜLÜR?" adlı makalesine ulaşabilirsiniz.

Umarım verdiğim yanıtlar ile sorununuzu çözmeyi başarabilmişimdir. Başka sorularınız varsa bana yazmaktan çekinmeyin. İyi günler, görüşmek üzere.

• Upvote 1

Kind regards,                                                                                                                          Languages that I know;

!drkYVZ                                                                                                                                  Turkish, English, Spanish, German

Social:                                                                                                       Have a safe trucking and have a good day!                                                                                                         Useful Links:

TruckersMP     |     TruckersMP Forum     |     Steam                                                                                                                                                                                                 Ban Appeal    |     Report         Rules      |     Feedback     |     Support

• 0

Merhaba @Talha&,

Sorununuzu çözmek için burada yazdıklarımı dikkatlice yapmanız yeterli olacaktır.

Adım 1:

1. Klavyenizde Windows Tuşu + R (Win+R) tuşlarına basın.

2. "%appdata%" girin ve Enter tuşuna basın (tırnak işaretleri olmadan).

3. "TruckersMP" klasörünü bulun ve bu klasörü silin.

4. C:\Program Files\ adresine gidin ve "TruckersMP Launcher" adlı klasörü silin.

5. TruckersMP'nin web sitesine gidin ve Launcher'ı yeniden indirip yükleyin https://truckersmp.com/download/ 

6. Başlatıcıyı yönetici olarak açın ve mevcut güncellemeleri yükleyin.

Adım 2:

1. Steam'i açın ve Kitaplığınıza gidin.

2. Euro Truck Simulator 2'ye sağ tıklayın ve Özellikler'i seçin.

3. Özellikler penceresi açıldıktan sonra "Betalar" sekmesine tıklayın ve Hiçbiri olmasına dikkat edin.

4. Başlatıcıyı tekrar açıp oyunu başlatıp başlatamadığınızı görüntüleyin...

Saygılarımla,
Passion.

• 0

Merhaba,

Konunuz,yazılan son yanıttan bu zamana 3 günden fazla bir süredir inaktif durumda. Bu nedenle, bu konuyu İnaktif Konular bölümüne taşımak zorundayım.

Başka sorunuz varsa, bana veya başka bir Destek Takımı üyesine özel mesaj göndermekten çekinmeyin ve isteğinize göre bu konuyu tekrar açalım.

Saygılarımla,
LemonJuicee
TruckersMP Trial Support
//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı.

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 
Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! 

Saygılarımla,
LemonJuicee
TruckersMP Support
//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.