Jump to content

Problem z dodatkiem Metalic Paint Job ;/


MaQlu

Recommended Posts

Witam!

Dawno temu kupiłem dodatek going east i Metalic paint job , wszystko działało aż do reinstalu , gdy gra zaczeła się crashować ;c zmieniałem savy , reinstalowałem i mp i single . Dodam tylko że błąd występuję również na singlu , nie tylko na multi.
Oto game.log :

http://wklej.org/id/1682950/

 

Przepraszam ze robię spam ;/

Link to comment
Share on other sites

Pliki z prefabów i effectów nie zostały znalezione przez co gra nie może poprawnie działać. Wydaje mi się, że może to być wina brakujących modyfikacji. Ja bym polecał dokładne odinstalowanie ETS'a, MP oraz ręczne usunęcie wszystkie pozostałości (również w dokumentach) i dopiero potem zainstalować jeszcze raz. 

 

Mogę się mylić, ale tyle wynika z game.loga.

 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

Missing accessory - z tego wynika, że nie masz jakiś plików. Mówiłeś, że reinstalowałeś grę, tak więc tym razem spróbuj sprawdzić spójność plików gry. Musisz wejść do BIBLOTEKI STEAM, kliknąć prawym przyciskiem na EuroTruckSimulator2, następnie wybrać Właściwości-->Pliki Lokalne-->Sprawdź spójność plików gry. Trzeba próbować na wiele sposobów :) Wyczytałem na forum SCS, że ludzie mają identyczny problem po wgraniu modyfikacji na przykład na inną wersję gry niż jest zalecana. Tak jak mówi Vaiarek. Najlepszym rozwiązaniem będzie odinstalowanie gry, wyczyszczenie wszystkiego i ponowne zainstalowanie. 

Link to comment
Share on other sites

@UP 5 min. temu skończyłem instalować ets2 , tak jak pisaliście usunąłem wszystko co z ETS 2 związane , nadal to samo ;c zobaczyłem że gra wykrzacza mi się na odcinku drogi z Gdańska do Olsztyna (jak tylko wyjedziemy z gdańska) .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.