Jump to content

Hope WoTR Etkinliği: Covid-19 Aşılarını Taşıyoruz!


Guest

Recommended Posts

world-of-trucks-hauling-hope-event-ets-2

 

SCS Software, Hauling Hope adı ile World of Trucks üzerinden ETS 2 ve ATS için COVID-19 Aşılarını taşıdığımız yeni bir etkinlik başlattı. Dünya genelinde pek çok ülke 2021 yılı itibari ile Covid-19 salgınına karşın vatandaşlarını aşılamaya başladı.

 

SCS ekibi de gerçek dünyada bu aşıların taşınmasına yardım özverili şoförleri ve hedefe ulaşmak için inanılmaz derecede sıkı bir şekilde çalışan ekipleri desteklemek için etkinlik başlatıyor. Hauling Hope etkinliği ETS 2 ve ATS haritalarında herhangi bir ülkede Covid-19 aşılarını her yere taşıyarak mücadeleye devam edeceğiz. 2020’nin Mart ayında #TruckAtHome etkinliği de düzenlenmişti.

 

#HaulingHope Etkinlik Kuralları:

 

ETS 2 veya ATS’de World of Trucks bağlantılı profillerinizde Harici Sözleşmeler‘den iş alarak kişisel hedefiniz için en az 7 veya daha fazla COVID-19 Aşıları kargosunu hasarsız bir şekilde herhangi bir yere teslim edeceksiniz. Bu kargoyu görebilmek için Fragile Cargo yeteneğinin en az 1 seviye olmanız gerekiyor.

 

Ödül:

Kişisel hedef: 7 veya daha fazla COVID-19 Aşısı yüklü dorseyi teslim ettiğinizde aşağıdakileri kazanacaksınız:

 

  • Özel bir World of Trucks Başarımı.
  • Hope Trucker kabin aksesuarı.

 

7 Şubat 2021 Pazar günü 23:59 UTC, Türkiye saati ile 02.59’da sona erecek.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.