Jump to content

Owca315

Veteran Driver II
 TruckersMP Profile
  • Posts

    8
  • Joined

  • Last visited

About Owca315

Owca315's Achievements

0

Reputation

  1. Dzieki wielkie, podpowiedziałeś mi co mogę zrobić, tyle że już w tym sezonie się nie wyrobie bo za miesiac mazda idzie na remont silnika a na zime mam zamiar wymienic skrzynie, sprzęgło i założyć większe heble + dotarcie silnika, to może od maja A co do biegów, raz że ja grajac nie słyszę tych zgrzytów, a zle biegi to wina shiftera z G29, jest po prostu do chrzanu, w ciągu roku wymieniłem już go 5 raz na nowy bo coś ciągle nie halo, no dobra raz upadł i pewnie dlatego nie działał ale pozostałe razy to nie moja wina
  2. Tyle że po co komu 750 koni? Chyba tylko na wyścigi. Wystestowałem trochę scanie z 730 hp, tyle że ładunek cięższy niż w dafie (33t) i też ma problemy na podjazdach, skrzynia normalna więc może to też być to.. Co do cofania, mogliby wprowadzić opcję za 40 expa - musze popróbowac na kamerze nr 1
  3. Bazyliszek 530 hp 26 ton szprotek, skrzynia z mniejszym przełożeniem do cięższych ładunków
  4. To albo ja mam nie fart lub Ty masz farta... nie pisałem tutaj o ocierkach czy drobnych stłuczkach bo ktoś nie wyhamował. BTW Pytanie czy SCS zmieniło coś w fizyce? Wkońcu po coś mam skrzynie biegów na górkach hehe :
  5. Panowie, piszecie droga C-D, zobaczcie co się dzieje w Bergen... KATASTROFA! Te same trole przeszły teraz na skandynawie... gość mi się ciśnie od prawej (ze stacji wyjeżdża) i problem ma do mnie że go zablokowałem heh... Choć nie ma tego tak dużo na trasie, to przy miastach, cpnach i parkingach przypomina do destrucion-derby. Fruwające zestawy, kamikadze w skodach i masa płaczu. Ja chyba też zaczne nagrywać i wrzucać to na YT...
  6. Uzywam G29 od pol roku powiem tak.. + ilosc przyciskow na kierownicy + cicha praca + rece sie nie poca + pedaly sa fajne, szczegolnie ten hamulec + latwosc montazu + soft ktory umozliwia przypisanie kazdej funkcji pod dowolny przycisk (nawet pod share i znaczek PS) + wyglad + zabiera tylko 1 wyjsce usb + malo kabli - wadliwe shiftery (ja mam juz 3ci, 1 nie dzialal drugi mi upadl hehe - natomiast w tym co mam teraz juz zaczyna sie ruszac ten plastik z gory na ktorym sa biegi wyciete) - musisz kupic owego shiftera osobno - sama kierownica moglaby byc troche wieksza - brak przyciskow na shifterze co jest denerwujace kiedy jezdzi sie na dwuzakresowej skrzyni - cena 350e na komplet to sporo - w ETS2 nie swieca sie ledy ktore pokazuja kiedy bieg zmienic - moze ma ktos na to jakis patent ? Slowem podsumowania, zasadnosc ekonomiczna mowi kup starszy model, jednak na G29 bedziesz mial gwarancje i z pewnoscia lepiej wyglada od poprzednika. Kosztuje troche ale nie graci miejsca bo nawet do stolu mozesz sobie ja przyczepic i bedzie GIT. Zalezy jakis masz portfel, jak kasy nie brakuje bierz G29, co nowe to nowe... Powodzenia.
  7. Jezli nie bedzie to kosztem innych to czemu nie, moze i ja sie zdecyduje bo nie powiem musi to ciekawie wygladac.
  8. Tak ja widzialem, widze je codziennie w pracy uklad 6/2x4 i 6x4, smigaja z chlodniami i tzw dzdzownica (2/3+cala dlugosc naczepy) wiec jest to nic niezyklego, tyle ze u mnie to chlodnia 13t + 30/40t ladunku
  9. Moze pomoge, ostatnio zakupilem G29 z shifterem. G29 i G920 roznia sie logiem i iloscia przyciskow, tylko tym, jezeli zastanawiasz sie nad nimi bierz G29. Zrobilem juz pare tras (srednio 2 w tygodniu) i z pierwszych wrazen najbardziej podoba mi sie ilosc przyciskow, poprostu mozna wszystkie potrzebne opcje podpiac. Przyjemnie lezy w dloni, choc kolko jest troche za male i skora moglaby byc lepsza (jak za ta cene). Odczucia z jazdy (sila powrotu, nierownosci) bardzo dobre, polecam tylko zmniejszyc suwaki bo na 50% zaczyna juz denerwowac. Shifter fajny, skok drazka sredni, troche ciezko wbija sie wsteczny, reszta biegow ok. Brakuje tam najbardziej paru przyciskow pod ktore mozna by podpisac zmiany skrzyni H/L i 1 bieg 7 bieg, na szczescie kierownica ratuje sytuacje. Pedaly dobrze wykonane, moga smialo lezec na dywanie czy drewnie, podczas awaryjnego hamowania nie odjada. Dobry bajer z tym twardym hamulcem, tyle ze trzeba fotel bez kolek bo inaczej odepchniesz sie a nie zahamujesz. Logitech nie dolacza zadnej plyty ze sterownikami wiec trzeba je sciagnac z ich strony. Sam program latwy w obsludze. Caly zestaw mozesz zaczepic do stolu, jeden kabel usb, zasilacz i pomyslane miejsce na kable zaoszczedzaja sporo kombinowania. Za podobna cene mozesz kupic jeszcze zestaw thrustmaser, ale nie ma tam ani sprzegla ani shiftera wiec dla mnie odpadal.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.