Jump to content

Mocek

Veteran Driver VI
 TruckersMP Profile
  • Posts

    19
  • Joined

  • Last visited

1 Follower

About Mocek

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Preferred Trucks
    Scania
  • American Garage Location
    Not set
  • EU Garage Location
    France: Calais
  • Known languages
    Polish, English, German

Recent Profile Visitors

1234 profile views

Mocek's Achievements

  • One Month Later
  • One Year On
  • Old Timer

Recent Badges

7

Reputation

  1. Mocek

    WinterMod

    Hej! Po aktualizacji MP przystosowaną do wersji 1.34 nie mam WinterMod. Czy trzeba go gdzieś indziej dać czy coś? Zaznaczam, że wcześniej działał normalnie
  2. Nazwa Sugestii: Dodanie ośnieżonych dróg wraz z zmniejszeniem przyczepności jak wyjdzie WinterMod Opis Sugestii: Sugestia ma za zadanie dodania ośnieżonych landowek,dróg w miastach itp. Też miałaby zostać zmniejszona przyczepność dla ciężarówki i samochodu, np. wydłużona droga hamowanie, poślizg oraz delikatny problem z ruszeniem(buksowanie opon) Przykładowe obrazki: Nie posiadam. Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Chciałbym żeby zostało dodane trochę realizmu wraz z WM, będzie czuć większy klimat zimy
  3. Na nie, jest World of Truck i to wystarcza
  4. Jestem na nie, jedynie ograniczyć do 180-200 ale do 120 to słabo, tak jak kolega wyżej napisał... Wiedzą jak dostosować prędkość.
  5. Jestem na tak, przydało by się
  6. Nazwa Sugestii : Drobne poprawienie szczegółów w Scout Opis Sugestii :Te "drobne poprawki" wnosiły by: Zmianę obrotomierza dla silników wysokoprężnych, zwiększenie obrotów silnika dla jednostki Benzynowej i zmienienie miary prędkości dla wnętrz UK z km/h na mph Przykładowe obrazki : Nowy licznik w Scout: https://zapodaj.net/9c383127e1fbd.jpg.html (obrotomierz) Dlaczego twoja sugestia a nie inna? :Ponieważ w drobnej mierze urealniło by ten pojazd
  7. Albo źle zrozumiałeś, albo ja coś nie jasno napisałem Chodziło mi o to że po wyborze kraju będziesz słyszał tylko tych którzy też wybrali ten kraj
  8. Nazwa Sugestii : Nowe "kanały" na CB Opis Sugestii : Moja sugestia polega na dodaniu pola w ustawieniach (TAB) aby była możliwość ustawienia naszego kraju lub innego, żeby wtedy na CB słychać tylko naszych rodaków a nie np. Rosyjskie dzieci które drą się. Kanały (1-19) są już do osobnego ustalenia... Przykładowe obrazki : https://zapodaj.net/676a73d2ac187.png.html Dlaczego twoja sugestia a nie inna? : Ponieważ chciałbym np. przekazać informacje innym kolegą z Polski a nie obcokrajowcom
  9. Siemka wiecie jak zmienić ustawienia żeby TruckersMP włączał się przez OpenGL a nie DirectX?
  10. Nazwa Sugestii : Dodanie komendy /pauza Opis Sugestii :Miała by ona służyć graczom którzy zjeżdżają na Parking lub Stacje Benzynową i po wpisaniu takiej komendy gracz ma 45 minut na załatwienie swoich spraw a po upłynięciu 45min. gracz podlega już Auto-Kick'owi Oczywiście możliwość używania komendy tylko na Wydzielonych strefach: Parkingi,Stacje Benzynowe(tylko miejsca parkingowe), strefy bez kolizyjne Przykładowe obrazki : Brak Dlaczego twoja sugestia a nie inna? :Napewno uprzyjemniła by grę graczom i urealniła by ją.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.