Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

yeovil01

Veteran Driver II
    12
  • Last visited

About yeovil01

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

yeovil01's Achievements

0

1. s.a bende wintermod u yüklemeyı atladım oyunu acmıyor normal yukleme yaptım oyunu acmaya yardımcı olurmusunuz
  2. s.a ben yanlışlıkla Suppordet ETS2 versiyon:1.26.3.s +wintermod u yükleyemedım karlı surumunu o yuzden oyun ac dedıgımde 1.26.3s istiyor tamam dedigimde oyun yanıt vermıyor bu konuda bana yardımcı olurmunuz. sıldım baştan yükledim ama yine olmadı . saygılar ...
  3. kardeş aynısını bende de istiyor tamam dedigimde de yanıt vermiyor bu kez bende wintermod u yuklemeyi unutum normal yukleme yaptım o yuzden acmıyor seninkini admin nın baştan günceleme modu göndermesı lazım oda nasıl olacaksa
  4. kardesim est2 multu player karlı sürümün Sported ETS2 Versiyon: 1.26.3s +Wintermod ( sürümü ) yüklemeyi unutum oyunu acamıyorum ac dedıgımde ise 1.26.3s sürümü istiyor ( tamam ) ( hayır ) yazılar cıkıyor tamam dedigimde de oyun yanıt vermiyor bu konuda yardımcı olaca bilecek varmı kac gundur oyuna giremiyorum ...
  5. Suporrdet ETS2 versiyonu 1.26.3s + Wintermod sürümü yüklemeyi unuttum baştan yükleme nasıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz.
  6. yeovil01

ETS 1.26.3s

s.a beyler ETS 2 multupalyer karlı sürümü yükledim yanlız oyunu acmak istedigimde 1.26.3s sürümü istiyor 1.26.3s sürümü yükle dedigimde oyun başlama yeri yanıt vermiyor yardımcı olumrusunuz ... saygılar Topic is inactive. Locked & Moved to Archieve.
  7. kardes stem artık acılmıyor sildim baştan yukledim bu kezde şifreyi olumsuz etkiledi bu yeni sürümü yükledikten sonra olmaya başladı
  8. EST 2 multupalyer günceledim yükledim oyunu acmaya calıştıgımda oyun donuyor acmıyor yanıt vermiyor bu yüzden dolayı steam programına girmiyor yardımcı olurmusunuz
  9. kardes bende yeni sürümü günceledım 1.26.3s sürüm mevcut ama güncelendikten sonra tekrar istiyor tamam dedigimde de oyun donuyor yanıt vermıyor yardımcı olurmusun
  10. Ben yükleme yaptım yanlız oyunu 1.26.3s sürümü istiyor 1.26.3s sürümü yükle dedigimde oyun donuyor cevap vermiyor
  11. s.a beyler yeni sürümü yükledim yanlız tekrardan yeni sürümü yükle diyor bu kez yeni sürümü yüklemek istedigimde oyun yanıt vermiyo bu konuda yardımcı olurmusunuz
  12. s.a kardeşler doyayı indirdim ama oyunu acmıyor tekrardan dosya indirme sayfası acıp duruyor bu konuda yardımcı olurmusunuz ındırdıgım dosyayı nereye rarlarını cıkartacam ...
  13. s.a kardes multiplayer oynamak istiyorum ama dosya hatası verıyor yardımcı olurmusun oyun stem dan indirilme önceden online oynuyordum şimdi guncelemeden sonra oynuyamıyorum dosya hata dıyor onlın girişinde ?? 

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.