Jump to content

kuba64451

Veteran Driver III
  • Posts

    28
  • Joined

  • Last visited

About kuba64451

Recent Profile Visitors

1101 profile views

kuba64451's Achievements

5

Reputation

  1. No nie no tylko Ci co obserwują forum
  2. No to jeszcze RMF FM zostało
  3. A moglibyście zrobić tak jak VirtualCompany, że działa na MP i SP Napewno byście mieli więcej firm
  4. Ja co prawda pełną wersję i to pudełkową mam od 2012r. Aczkolwiek przed wydaniem MP miałem dłuższą przerwę od ets2, ponieważ po prostu mi się znudził. Gdyby nie MP to bym pewnie nie kupował tych wszystkich DLC, bo po co, jak są modyfikacje i to nie raz o niebo lepsze
  5. Symulatorem nigdy to nie będzie, ale dobrym pomysłem moim zdaniem, byłoby wyłączanie całkowicie świateł ostrzegawczych u każdego z osobna, tak jak to mamy w przypadku flag, jak i dodatków do ciężarówek wyświetlanych u innych. Wtedy byłby każdy zadowolony i osiągnęli byśmy jakiś kompromis
  6. No to prawda prostym przykładem na to jest wielu youtuberow, którzy dzięki MP zainteresowali się ets2 pomimo braku zainteresowania danym tematem
  7. Możliwe, że modyfikacja na te same ładunki nie jest pod daną wersję gry Aczkolwiek cieplutko polecam programik Virtual Speditor do tworzenia zleceń
  8. Kurczę, szkoda że nie będzie można słuchać VOX FM w odtwarzaczu ets 2, no ale cóż, najważniejsze, że eska działa!
  9. Wygląda super, warto się zainteresować
  10. Zależy jak na patrzysz, ale masz rację
  11. Masz rację, powinniśmy się cieszyć, że w ogóle taki symulator powstał Poza produktem SCSsoftware nie kojarzę żadnych innych tak dopracowanych symulatorów europejskich ciężarówek. Aczkolwiek pogdybać nam nikt nie zabroni A co będzie, to będzie albo się rozczarujemy, albo będziemy zaskoczeni i tyle w temacie
  12. No może i masz rację, aczkolwiek wrzucanie takich ładunków do firanek, to byłby grzech ze strony SCSsoftware
  13. Trochę realistyki też nie zaszkodzi Jestem jak najbardziej za Podobnie jest, jak jeżdżą z długimi światłami non-stop... Ewentualnie możliwość zablokowania świateł ostrzegawczych, tak jak to jest np. z z dodatkiem na flagi, bądź inne dodatki dekorujące ciężarówki
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.