Jump to content

bl4ck3rr

Veteran Driver IV
  • Posts

    32
  • Joined

  • Last visited

About bl4ck3rr

bl4ck3rr's Achievements

4

Reputation

  1. Ramujących noobów i tak jest dużo Może to by skłaniało ich do przesiadywania na stacjach a nie w przeszkadzaniu podczas robienia kilometrów
  2. Zgodzę się co do 1 zdania Co do drugiego nie koniecznie. Zjazd do miasta to nie zawsze 'rypnę sie do serwisu' i ok Często przez takie rypanie się do serwisu konwoje sie sypią . Btw. To tylko luźny pomysł.. Będzie wiele osób za i przeciw. Pozdrawiam
  3. Mam taki pomysł. Możliwość wprowadzenia naprawy na dużych stacjach benzynowym pozwoliłaby na to aby podczas trasy nie trzeba było zjeżdżać do miast. Jest to uciążliwe np: podczas organizowania konwoju itp. Sam nie raz jadąć przez drogi ETS'a myślałem jak dobrze by było mieć akurat w tym miejscu możliwość naprawy bo przecież mam 'x'% zniszczeń i gaśnie mie truck. Dlaczego tylko duże stacje ? Ano dlatego,że na małych stacjach byłby za duży tłok i robiłby się burdel Pozdrawiam.
  4. Grałem, gram . Pamiętam jeszcze jak załatwiałem tą sprawe więc jestem pewien,że bana po prostu nie ma p.s: Prosiłbym o średnią wieku w firmach gdyż nie wszędzie jest podane
  5. 1. Byłbym wdzięczny za podawanie średnią wieku (nie na każdej stronie www jest podane) 2. To było kupe czasu temu i ten ban jest dezaktywowany od x czasu:). Grałem po tym gdy sprawę załatwiłem z Vodką gram i teraz, więc ?
  6. Nick w grze: cz4rny Wiek 22 Miejsce zamieszkania Trójmiasto/niedługo WWA Sterowanie: Kierownica SteamID 64 lub adres do profilu :http://steamcommunity.com/profiles/76561198166973769/ Stażw grze: 3 lata Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Tak, od rosyjskiego administratora, który nie zrozumiał sytuacji (dzięki Vodce tego samego dnia mogłem jeździć) Przedstaw się: Witam. Jestem Łukasz, mam 22 lata szukam koleżanek i kolegów (hue) . A tak na poważnie. Interesuje się motoryzacją, elektromechaniką, spedycja i logistyką, mechaniką pojazdów ciężarowych, grafiką komputerową) Inne: Jeździłem w kilku firmach. Byłem vce a także prezesem firmy Gobal-Transport obecnie 'Trans-Team'.. Miałem półroczną przerwe w robieniu milionów km ponieważ miałem swoje prywatne problemy . Obecnie kupiłem nowego pc'ta, kierownice itp. Pozdrawiam.
  7. monitory sprzedane. G27 za 750 do nego PC za 820 do nego
  8. W wyniku prywatnych spraw muszę zrezygnować z grania w ETS. Pewnie wrócę za jakiś dłuższy czas nabijać kilometry, słuchać radia itp. Wiem,że nie jest to stragan na allegro ale może komuś tutaj się spodoba i będzie chciał. Ten zestaw był składany głównie pod ets. Kierownica Logitech G27. Głośniki Logitech x-230 Klawiatura + myszka Logitech logitech y-rk56a Kamerka HAMA Ac-150 Monitor 1: Samsung EX2220 Monitor 2: Flatron E2211 PC: Amd Phenom II x4 3,10 GHz 6 GB ram. AMD Radeon r7 200 1GB 2600 do negocjacji. http://postimg.org/image/nrbkfww6p/
  9. bl4ck3rr

    Screenshoty

    Każdy latać może Jeden lepiej, drugi gorzej
  10. Po próbie zalogowania do profilu wyświetla się 'Logowanie..Proszę czekać' i tak cały czas. Restarty gry itp nic nie dają. (nie tylko ja mam takie problemy)
  11. Moje siedzisko . Trochę syf ale na wynajmowanym mieszkaniu człowiek nie poszaleje z mega wielkim biurkiem
  12. Wygląda to fenomenalnie. Zapraszam do mojej galerii! Szerokości !! [Global - Trans] Cz4rny
  13. Dzięki. A co do jazdy na 2 monitorach, męczyłem się długo.. ale ustawiłem i jest fenomenalnie g27 + 2x 22 calowe monitory.
  14. Przepraszam za rozmiar i jakość zdjęć ale ostatnio doinwestowałem w podłączenie double screen i teraz zdjęcia w rozdzielczości 4014 x 1080 wyglądają jak wyglądają !
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.