Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Pifko

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
  • Posts

    11
  • Joined

  • Last visited

About Pifko

Recent Profile Visitors

585 profile views

Pifko's Achievements

  • One Month Later
  • One Year On
  • Old Timer

Recent Badges

9

Reputation

  1. Pifko

    Wieści o WoTr

    Zobaczymy jak wyjdzie moze akurat z flagami bedzie dobrze
  2. Pifko

    Wieści o WoTr

    Witam niewiem jak u innych ale u mnie Man w kofiguracji 6x4 niedziala jak zostalo wczesniej napisane taki sam problem jak z Iveco .naczepa jest zanisko i chaczy o siodlo
  3. CofeeTV jakbys przeczytal wyzej napisane iz nie kazdy ma mozliwosc nagrywania do tego jest potrzebny mocniejszy sprzet a nie kazdy taki posiada
  4. ta juz widze jakie to dobre te blokowanie skrzyzowan i na rondach te dzieciaczki sadzace iz ich cnonvoje sa najwarzniejsze
  5. szkoda tylko iz jest tak malo osob na serverze Eu1 bo na eu2 za dlugo nie wytrzymalem i jazda sie skonczyla na 100 % uszkodzonej ciezarowce
  6. Pifko

    Rotterdam

    Niestety czasem tak byw iz male dziecko siadzie za kompem i mysli ze to nfs .podobna sytuacje mialem wczoraj lecz nie dla mnie sie to zle skonczylo.trzeba jakos poprostu sie do tego przyzwyczaic
  7. film wszystko wyjasnia . a gracz Virus widocznie mial racje hehehe
  8. Robcie sobie co chcecie mi tam pasuje kanal 19 i z niego sie nie ruszam mi nie przeszkadzaja inni uzytkownicy .
  9. w sumie wystarczy iz wszyscy beda porozumiewali sie sie w jezyku Angileskim .a nie tam jakies przydzielanie kanalow wtf
  10. wystarczy poczekac az wyjdzie Dlc do Ets jak i do Ats a sadzac po tych fotach zapowiada sie ciekawie
  11. takie teksty to sobie zostaw dla siebie . ja ciebie nie obrazam .ale przynudzasz troche tym placzem
  12. widzisz mozna juz inaczej piszesz .calkiem niadawno ci przeszkadzal doradca i automatyczne parkowanie a mowie iz to tylko gra bo czepiales sie wlasnie tego parkowania jak jetses taki dobry to czemu by niemial bys sprobowac prawdziwym hehehe
  13. przeciez nikt nie karze tego kupowac wiec dalej niewiem o co ci chodzi ze tobie sie nie podoba to nie znaczy ze kazdemu watpisz w mlodziez ?? a ja bym chcial cie widziec za kierownica takiego ciagnika marzylbys tylko by wcianc ten enetr i zalatwione sa osoby ktore chca tylko pograc dla rozrywki a nie walczyc z parkowanie bo np slabo mu to wychodzi a jak mu slabo idzie to co juz nie mial by grac bo np by takiej opcji nie bylo ??
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.