Jump to content

Brayann

Veteran Driver VII
  • Posts

    92
  • Joined

  • Last visited

About Brayann

  • Birthday October 4

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Opole
  • Interests
    Interesuje się:
    -transportem ciężkim 
    -żeglarstwem (jestem w 41HDŻ)
    -ratownictwem (należę do Opolskiej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej)
    -ratownictwem taktycznym
    -Militriami i ASG (Leszcze ASG Opole)

Recent Profile Visitors

1692 profile views

Brayann's Achievements

25

Reputation

  1. Happy Birthday

  2. która mieszkała na San Escobaro ...
  3. Wiadomo, że można zinterpretować wszystko na swój sposób ale według mnie nie potrzebnie rozpoczynacie gówno burze za przeproszeniem. Chłopaki chcą zrobić dobrą robotę a wy się dop... czepiacie. Jak dla mnie, powyższy punkt regulaminu, który zacytowałeś tyczy się celowego i długotrwałego blokowania skrzyżowań i wyjazdów. Które dodatkowo ma celu spowodowanie obniżenia jakości rozgrywki lub całkowite uniemożliwienie jej prowadzenia. Jak wiadomo kiedy ktoś chce i ma taką ochotę się doczepić, znaleźć paragraf itd. to zawsze mu to wyjdzie... Ale po co? Powtórzę się, przecież chłopaki robią dobrą robotę! Interpretacja należy do admina. Polecam chłopaków!
  4. Jak na razie nie ma do tego warunków...
  5. News! Oficjalny Patch 1.5 do ATS Źródło informacji: Blog SCS Software W skrócie: -Przeskalowanie mapy do 1:20 (!!!) -Upgrade sklepu i Truck Narzędzie Browser Search -Nowe opcje podwozia (6x2 i 6x2 Midlift) -
  6. ... z elektrowni na terenie Viva La France...
  7. Coś temat umiera... Czas na RKO ...Administratorów Truckers mp
  8. Również chciałbym poznać wasze opinie jak na razie nie zdecydowałem się jeszcze czy kupić, czy nie. Oglądałem m.in materiały Bohuna czy Adriana z "Wolnego Kanału" i jak na razie jestem pozytywnie nakręcony! Materiał Bohuna Materiał Adriana
  9. Bycie adminem nie jest łatwe! I nie zawsze da się i można każdemu dogodzić. Do tego myślę, że admini nie są wybierani z przypadku...
  10. ... czerwonego jak światło stopu na skrzyżowaniu przy autostradzie dla mrówek...
  11. Hm ciekawe Dobra propozycja w sumie to aż dziwne, że coś takiego robi zwykle SCS nie pozwala na wcześniejsze dodawanie materiałów z gry
  12. News! DLC Paint Job Pack dla Finlandii i Belgii Źródło informacji: Blog SCS Software Studio SCS Software wydało paczkę malowań dla Finlandii i Belgii Więcej szczegółów: Belgian Paint Jobs Pack Finnish Paint Jobs Pack
  13. W sumie mogliby odświeżyć Polskie malowania Albo przynajmniej PainjobV2
  14. A no racja Tyle, że to raczej szybko nie nastąpi...
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.