Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

MrMac

Veteran Driver IV
  • Posts

    66
  • Joined

  • Last visited

6 Followers

About MrMac

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Polska
  • Preferred Trucks
    Scania
  • EU Garage Location
    Poland: Gdansk

TruckersMP Information

  • VTC Name
    Legend Trans

Recent Profile Visitors

1438 profile views

MrMac's Achievements

26

Reputation

3

Community Answers

  1. Proboem nie dotyczy ściśle symulatora,a mapy dostępną na stronie mp w czasis rzeczywistym. Czasem kiedy ją włączam nie ma w ogóle ikonek graczy (tak patrzę na eu2) Co jest nie tak?
  2. Bardzo znany bug, wystarczy tylko czekać nawet do 30 min zanim wszystkie pliki sie zsynchronizują
  3. Nawet gdyby się to dało zrobić to byś miał kabine u kolegi na low poly czyli taķą jakbyś wleciał do kabiny na kamerze zero
  4. Jestem ciekaw ile osób będzie tego używało. Na singlu mody się ściąga i juz malowanka z głowy. Na multi to może jeszcze jakoś przejdzie, a tylko u osób bez vtc. Przynajmniej za darmo i to się chwali.
  5. Nawet dobre rozwiązanie, jednak bardzo wątpię żeby azjaci i amerykanie się zgodzili na to gdyż wtedy na ich serwerach bedzie max 500 osób i nie będzie się im chciało grać
  6. MrMac

    tragiczny admin

    dostałem bana niby za wrong way, jednak sytuacja wyglądała ta że już na dwu pasmowej drodze w ep banował jakiegoś trola po czym zbanował mnie oraz osobe jadąca przede mną. Napisałem juz odwołanie ale takie zachowanie jest karygodne i admin powinien dostac chociaż pouczenie
  7. MrMac

    ŁADUNEK

    Lub po prostu użyć cheat engine albo ściągnąć gotowy profil
  8. Chyba któreś z powyższych
  9. Dynamicznie zmieniająca się pogoda by się naprawdę przydała. Jeżdżenie ciągle w deszczu aż do odpoczynku jest po prostu nudne
  10. Używasz modów na singlu? Przy każdym wejściu do mp są one automatycznie wyłączane, tak więc może wystąpić konflikt i cofa cię do garażu
  11. Może jeszcze dodać kibel,kino, kiosk, straż pożarną, miejską? Na pewno bedzie coś lepszego do wykonania. To jest bez sensu. Plusik za żarcik ale pryma aprilis dopiero w przyszłym roku
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.