Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

ToMkYrTz [PL]

Veteran Driver IV
  • Posts

    51
  • Joined

  • Last visited

About ToMkYrTz [PL]

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ToMkYrTz [PL]'s Achievements

3

Reputation

  1. No własnie profil jest ustawiony na publiczny i kolega ma przegrane 3 godziny.A mimo to nadal ets nie chce działać.
  2. Witam, moj kolega kupił sobie euro truck simulator 2 na steam. Przegrał 3 godziny i ma profil publiczny,a nadal nie może połączyć konta truckers mp,żeby zainstalować multi. Macie jakis pomysł?
  3. No tak,ale jednocześnie móglbym dostać bana i powiedzmy ktoś miałby 3 bany to dostałby miesiąć i znając życie byłby z 3 dni bez gry...
  4. Bosz.... Co się dzieje z tymi adminami. Gracza zlagowało i go uderzyłem,nic mu się nie stało,a dla mnie 1%. Napisałem TWOJA STARA i dostałem kicka za obraze użytkownika xD Wszystko byłoby super gdyby nie to ,że tak nazywał się tamten użytkownik ,a w następnej linijce było przepraszam xD
  5. Jedno jest pewne,bez multi ta gra dawno by juz umarla smiercia naturalna
  6. Mam takie pytanie,bo patrzę sobie na historie banów hehe i widzę ,że ban od którego minął rok tzw.ta zielona kropeczka zrobiła się żółta. To znaczy ,że ten ban nie jest już brany pod uwage i w razie czego jest tak jakby nie widoczny dla systemu ? Chodzi o to ,ze np powiedzmy ,że mam 3 bany i ten jeden wygasł to dostanę nadal zwykły ,czy już i tak miesięczny ?
  7. No to zapraszaj mnie ,zrobimy jedną traskę i na mojego pecha będziesz miał z 20 reportów
  8. Czyli co,wczytalem sie do gry,ktos pechowo za mna jechal i mi wjechal w tylek gdy sie doczytywalem i za to bana nie ma że zrobilem niechacy komus uszkodzenia ? ?
  9. Panowie,mam bardzo szybkie pytanie. Za respawn na drodze przez co mam uszkodzenia jest ban czy nie ma ? Bo dzis znowu mam delikwenta przez ktorego moj ladunek jest tak oplacalny ze w ogole. Kiedys takiego goscia zglosilem to chyba nawet wooqash to przyjal ,a ostatnio zglosilem i admin mowil ,ze za to nie ma banow. Jak to w koncu z tym jest ?
  10. Tu jest prawdziwa kwintesencja tego. Reportowanie to sporo roboty i czasu zwłaszcza jak ktoś ma słaby internet...
  11. Coś ty,mojego ulubionego admina mam zgłosić xD ? Bynajmniej według mnie ten gość co mi zajeżdzał ,spychał i blokował możliwość wyprzedzania to powinien jednak dostać ten tydzień ,a nie 3/4 dni . Natomiast ty tu jesteś adminem
  12. Ja kiedyś reportowałem w grze. Tylko 1 raz na na wiele reportów z tego zgłoszenia był ban. Tak to szkoda zachodu. Teraz nagrywam i znacznie lepiej na tym wychodzę Tak w ogóle szkoda ,że już Łukasz na stronie nie patrzysz na reporty. Ty dawałeś solidne bany za te sytuacje co ja łapie na drogach ( zajezdzanie,spychanie itp) ,a Mikkel to daje takie bany jak odpoczynek od komputera na weekend
  13. Ej,wie ktoś kiedy będzie dostępna scania S ? To będzie jakieś płatne dlc ? Bo chyba się zakochałem <3
  14. Jak administratorzy widzą zgłoszenia reportów ? Bo moje 6 reportów stoi od 2 dni i tylko 2 zostaly dziś sprawdzone.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.