Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Szymon035

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
  • Posts

    76
  • Joined

  • Last visited

3 Followers

About Szymon035

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Szymon035's Achievements

  1. Skąd można pobrać winter moda tego samego co jest na MP? Zależało by mi aby na singlu też działał tak samo. Jeśli można to prosił bym o link.
  2. Cześć. Chciałem się zapytać co daje rzeczywiście pasek "Możliwość wspinania się" Niby mam to max a dzisiaj na podjeździe nie dałem rady podjechać dyfer był zblokowany. Czy jest to wina tego że tylko jedna oś jest napędzana? Czy wina gry?
  3. Dzisiaj przejechałem się pierwszy raz nowa ścianią i wydaje mi się że dźwięki silników to jakas porażka. Mi dzwiek silnika przypomina wiertarkę. Mega nierealne dzwięki.
  4. Ja myślicie to niedoróbka SCS'u? Chodzi o ten znak na screenie. Po co niby to miejsce do zawracania/skręcania skoro znak tego zabrania
  5. A mam pytanie te 10 ładunków które trzeba dowieść z 10 różnych kraji do Francji to obojętnie jakie czy trzeba je szukać tak jak to było na święta z tymi prezentami?
  6. Jak myślicie czy gabaryty i duble będą kiedyś dodane do ruchu AI?
  7. To według tej mapy co jest trzy posty wyżej to w DLC Italy mają dodać tylko 4 nowe miasta? Bo 3 już są. Jak tak to są to chyba jakieś jaja... i cena pewnie 15-20 euro
  8. @Coppekss PL/NL Tak to jest mod: http://forum.wotr.pl/showthread.php?tid=10560 A swoją drogą to jest taki mod do ATS?
  9. Nie potrzebnie używałeś cheatengine. Wystarczyło użyć komendy warp i odpowiedniej wartosci. Przypuszczam że coś w save się zepsulo. Próbowałeś wgrać save z przed uzycia cheatengine?
  10. Jak zdobyć osiągnięcie: Heavy, But Not Bull In a China Shop! - Complete a perfect delivery (no damage, no fine, in-time) of a cargo from the Heavy Cargo Pack which is at least 1000 miles long 1000mil to około 1600km Miałem dwa ładunki z Heavy Cargo Pack i dalej nie mam tego osiągnięcia, zero uszkodzeń itp. O co chodzi? Wszystkie warunki spełnione.
  11. Cześć. Szukałem w tym temacie i nie mogę zleźć. Powiedzcie mi jak odblokować trudność parkowania przy ładunkach gabarytowych? Wiem że było to opisywane w tym temacie ale nie potrafię tego znaleźć
  12. Pamiętajcie że SCS musi jeszcze przed updatem musi wydać jeszcze jakieś DLC z malowaniami bo dawno nie było
  13. Tu masz moje ustawienia: A z czym masz dokładnie problem?
  14. Ja właśnie myślałem że cały zestaw jest w strefie nie widziałem że to działa tylko na ciągnik.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.