Jump to content

MeMo - WMARACI - R10

Veteran Driver VII
    54
  • Last visited

About MeMo - WMARACI - R10

• Birthday 02/28/1995

Profile Information

• Preferred Trucks
    Scania
  • American Garage Location
    California: Los Angeles
  • EU Garage Location
    Germany: Duisburg
  • Known languages
    AZ,TR,EN,RU

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

MeMo - WMARACI - R10's Achievements

7

1. Teşekkürler, oyunlarda hile kullanmayı sevmem de hasarsızlık hilesi iyi geliyor durduk yere biri çarpınca hemen düzeltebiliyorsun acil lazım olduğunda ve.s
  2. El frenini çekip direksiyonu sağ sol yapın bir iki kere düzeliyor. Bendede çok oldu yolda giderken direksiyon takılı kaldı adamlara çarptım)
  3. Teşekkürler ederim hasarsızlık bu geçen dediler yasak değil ondan kullanıyorum demek ki bundanmış sorun.
  4. Hocam, oyun zaten tam ekran ben video kaydi almak icin pencere yaptim. Teşekkürler, Türkçe destekte varmış. Lütfen biri çıkıpta demesin reklam virüsü var... Öyle bir şey olamaz her şeyi kontrol ettim
  5. Yok acik degil chrome'da birseyler bu nasil olabilir tusuda degistirdim farketmedi
  6. Oyunda f12 ile resim alinca youtube kanali aciliyor chrome'da https://www.youtube.com/channel/UCnyusfVqEMUzqZRciERUZqQ
  7. pinfo diye aratınca ama pinfo 1111 çıkıyor yani truckersmp idi niye çıkmıyor
  8. Bende 2 gündür diyorum niye virajlara girmeye korkuyorum lagdanmı böyle oluyor diye düşünüyordum. Demek ki genel sorunmuş valla 140 150 le dorseli şekilde virajlara rahat düşünmeden kimseye çarpıcam korkusu olmayarak girerken şimdi 80 la yanımdan tır geçerken bile korkudan yavaşlıyorum çarpmıyım diye.
  9. Merhaba, mouse ayarlarından artırıncada pek bi fark etmiyor açıkçası x7 mouse bide hem windows üzerinden hemde mouse ayarlarından dpi arttırıyorm pek fazla etkisi olmuyor. Nasıl düzeltebilirim. Bir yere tıklamak için iki kere yukarı ve ya aşağı çekiyorum mouse https://youtu.be/oqdEo6ZzW60
  10. Bakalım tamaen silip deniyorum herşeyi İntel Core İ3 4X2.3GHZ 6GB Ram Ekran kartı G610M tabi ekran kartı eski iyi değil ama ki PC ile ilgili sorun olduğunu sanmıyorum çünki modu eklediktn sonra böyle oldu. Normalde laptopu temizlettiken sonra sorun yaşamadım sıcaklama sorunumda yok şuanda + altında 5 fanlı soğutucu var. Tabi süper fps almıyorum ama 100 kişi olan yerlerde bile donmadı.
  11. Merhaba, oynarken anlık takılıyor autosave içine dosya atmıştım dorse renklerken ondan olduğunu düşündüm ama belgelerden sildim yeniden girdim hala aynı sorun var. Sadece ben mi yaşıyorum bu takılmaları? moddan önce takılmıyordu. Sadece ayarlarımı aldım eski belgelerden.
  12. hallettim teşekkürler, oyundakı game sii dosyasını sildim sonra save yaptım profilden çıkış yapıp yeniden girdim yeni game sii dosyasıı ile düzeldi.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.