Jump to content

Gagis(PL/LT/RU)

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
  • Posts

    18
  • Joined

  • Last visited

2 Followers

About Gagis(PL/LT/RU)

  • Birthday 03/06/1983

Profile Information

  • Location
    Vilnius, Lithuania
  • Preferred Trucks
    DAF
  • Known languages
    LIthuanian, Polen, Russian

TruckersMP Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Gagis(PL/LT/RU)'s Achievements

2

Reputation

  1. Nick w grze: Gagis Wiek 36lat Miejsce zamieszkania Vilnius, Lietuvos respublika Sterowanie: Klawiatura SteamID 64 lub adres do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/GAGIS/ Staż w grze: 2,436h Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie Przedstaw się:Man na imie Andrej.Pracuja po pracy dla relaksu gram w gry . Inne:Szukam firma 18+ z limitem do 5 tys.kilometruw i konwoje nieobowiozkowe.
  2. Siema mam sprawa ,jestem na waszym ts.

     

  3. Kiek sutikau normaliai elgesy kelyje, galima linksmai pabendrautį,Manau verta isidarbinti šioje kompanijoje.
  4. Tiksliai apie save parašiai: Absoliutus neprofesionalumas ir idiotizmas.Tavo ban istorija patvirtina tai.Firma kaip firma turi savo pliusus ir minusus.Manau tau sunku bus rast padoria firma su tavo ban istorija.
  5. Niemoga grac na multi wyskakuje taki komunikat: Expected: ver. 1.31.1s [ rev. 5efd3096480] Your have: ver. 1.31.2.0. Co musza zrobic?
  6. Жаль, что нету прицепа в АТС, может сделают?. В ЕТС есть прицеп и шкода а тут нет.
  7. Dlaczego tego niema na ATS.Szkoda jest a przyczepki niema. Byłoby fajnie pojezdzic.
  8. Pozwolic wlączac tylko z tylko gdy mamy do tego odpowiednią naczepę. a nie jak teraz jest .Zawsze wlączam tylko z odpowiednią naczepą, bo z firanką to wygląda glupio i smiesznie.Jestem za taką propozycją.
  9. Witam, juz ponad dwa miesiące w zleceniach z WOTa niewidza ladunkuw z DLC High Power Cargo Pack. Mam 135 lvl w grze.W wersji 1.26 zlecenia byly a juz na wersji 1.27 znikly.Czy u was tez ich brak?.
  10. Ačiu tau uz išvertimą .Angliškai nemoku aklai patvirtindavau taisykles. Dabar žinau ka ten parašytą.. Ačių
  11. Czemu klamiesz miales 3 bany.
  12. W miescie Le Have, w firmie NOS PATURAGES niema zony bezkolizyjnej. To BUG czy nie?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.