Jump to content

mati216PL

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
  • Posts

    402
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

mati216PL last won the day on March 4 2018

mati216PL had the most liked content!

About mati216PL

  • Birthday August 15

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Poland
  • Interests
    Photography, Making Movies,
  • Preferred Trucks
    Mercedes
    Scania
  • EU Garage Location
    Poland: Szczecin
  • Known languages
    Polish, English, German

TruckersMP Information

Recent Profile Visitors

23504 profile views

mati216PL's Achievements

Newbie

Newbie (1/13)

  • First Post
  • Collaborator
  • Discussionist
  • Posting Machine
  • Avid Talker

Recent Badges

374

Reputation

  1. Na "drodze śmierci" liczy się przede wszystkim prędkość łącza internetowego, sprawą drugorzędną jest komputer. Na x-komie masz możliwość fajnej konfiguracji, ale dobre gotowce znajdziesz u tego Pana https://techlipton.pl/polecane-zestawy-komputerowe/
  2. Odinstaluj wszystkie sterowniki od kierownicy, zainstaluj ponownie i skonfiguruj. Prawdopodobnie jakaś aktualizacja Windowsa coś zepsuła.
  3. no hejka misiaku

    1. LamAll

      LamAll

      a no hejka misiaczku

  4. W końcu będzie można wrócić do gry i się w niej nie nudzić
  5. bCMq54o.jpg

    1. mati216PL

      mati216PL

      Dopiero zauważyłem XD 

      Dziękuję ?

  6. Oczywiście masz rację. Jakby co nikogo nie atakuję, po prostu chodzi mi też o młodszą społeczność TruckersMP o której należy pamiętać. Takie 9 latki mogą paru słów nie zrozumieć. Może się mylę, nie wiem. Co nie zmienia faktu, że i tak fajnie byłoby żeby ankieta była przetłumaczona
  7. Myślę, że dobrym pomysłem byłoby przetłumaczenie tej ankiety na różne języki. Od czegoś są w końcu "Translatorzy" prawda?
  8. Widać team się spieszy z odpowiedzią... Post dodany 28 grudnia 2017 roku a przypomnę mamy 27 kwietnia 2019 ---- Co do bindowania klawiszy, opcja byłaby bardzo na plus dla graczy jeżdżących na kierownicy.
  9. Czkaj... Co?! :o 

    No to kurcze powodzenia! 

  10. No tego trzeba byłoby zapytać "co autor miał na myśli" wprowadzając to, czy to zwykłe widzi mi sie czy ma to jakiś głębszy sens. Tego nie wiemy i raczej się nie dowiemy.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.