Jump to content

TD5813Paris

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
  • Posts

    29
  • Joined

  • Last visited

5 Followers

About TD5813Paris

  • Birthday 11/30/1984

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Lębork
  • Preferred Trucks
    MAN
  • American Garage Location
    California: Bakersfield
  • EU Garage Location
    Poland: Gdansk

TruckersMP Information

Recent Profile Visitors

1643 profile views

TD5813Paris's Achievements

31

Reputation

  1. Cześć, przedstawiam Wam dziś film ukazujący ogólny zarys projektu „Realna Ekonomia” prowadzonego w firmie Dakar Logistic. Nie jestem profesjonalnym Youtuberem ani streamerem więc proszę nie traktować tego filmu jako jakąś super produkcję. Jest to luźne przedstawienie tematu jak można inaczej bawić się w ETS2 i ATS. Skierowany przede wszystkim dla graczy wypalonych grą (bo ile można jeździć z pkt. A do pkt. B robiąc tylko kolejne kilometry) a także dla wszystkich ciekawskich jak ogólnie wygląda ten projekt. Jest to chyba na dzień dzisiejszy jedyny taki projekt gdzie oprócz „realnej ekonomii” mamy także wątki fabularne, zmienną stawkę za przejechany kilometr czy leasing ciężarówek. Zapraszam do zapoznania się zawartością.
  2. Z początkiem września ruszyły w firmie dwa duże projekty związane z realną ekonomią. W tej chwili z powodzeniem możemy się pochwalić realną ekonomią na bardzo wysokim poziomie. Jesteś zainteresowany jazdą z wyzwaniami godnymi prawdziwego kierowcy a nie tylko bezmyślnym nabijaniem kolejnych kilometrów to serdecznie zapraszamy, nie pożałujesz.
  3. @Trybcio86No tak może i nie jest różowo ale nie powiesz mi, że mają większe koszta niż Rockstar czy Blizzard, które cały czas wspierają swoje tytuły za darmo. Nie wspomnę już o innych studiach, które przyjęły strategie zrobienia gry za free a zarabiają tylko na płatnym kontencie jak np. słynne WOT czy WT. Za CS GO też musiałem zapłacić raz a gre wspierają do dziś. Więc moim zdaniem dla scs to żadna wymówka, że oczekujemy patchy za free. Kolega @kylo67 ma chyba racje starczy tej dyskusji bo każdy ma swoje racje
  4. Spójrz na Blizzard wydali grę + jeden dodatek i od 2012 cały czas za darmo wspierają grę różnymi dodatkami. SCS jest to mniejsze studio ale zobacz na sam steam ile tam kopi tej gry sprzedali. Ile zarobili przez samego steama plus te płatne dodatki dlc więc nie mów ze za darmo. Bo kasiorę to chłopaki mają.
  5. @ThePeri niezła robota. Jednak dyskusja owocuje bo dowiedziałem się chociaż czegoś nowego:)
  6. Był filmik i zapowiedź. Czego byś chciał więcej jak znając życie nie mają nic gotowego:) Teraz Nowy Meksyk a wtedy pewnie powoli się wezmą za te gabaryty ale to takie gdybanie bo równie dobrze może się to skończyć tak jak z tym T Range chociaż wieżę, że w końcu kiedyś dodadzą go razem z MANem.
  7. Była na oficjalnym blogu scs wiec jest pewne. Bardziej oficjalnego źródła już nie ma:)
  8. To skasujcie ten topic bo jak ktoś ma własne zdanie to zostaje bombardowany, że to przecież scs decyduje a dyskusje na forach takie jak to jest bez sensowna. @ThePeri korzystałem z darmowych dlc a także kupiłem od groma dlc płatnych do tej gry. Cieszę się z każdej rzeczy nowej, którą zrobili i zdaje sobie sprawę z tego, że dzięki tym małym dlc w jakiś sposób wspieram firmę. Niestety wydaje mi się, że pracuje tam stado leniuchów dla których ciągle są jakieś rzeczy nie wykonalne (np. Multi) i stare nie dokończone sprawy (np. interiory modeli) są po prostu zlewane. Zamiast tego dostajemy szumnie info o gabarytach na które i tak przyjdzie nam czekać nie wiadomo ile.
  9. No fajnie wspólnie doszliście, niestety scs nie. A nawet jak już dojdzie to zapowie. Wtedy będziemy na to czekać jak na MANa i Reno (pisze Reno bo to nazwa potoczna i nie trzeba wpisywać Renault jak wpiszę Mieciu to też będziesz wiedział, że chodzi o Mercedesa chyba że lubisz "kozaczyć" i poprawiać ludzi. To tak w gwoli ścisłości z przed kilku postów wyżej). Reasumując nie mam nic do tego, ze wypuszczają patche i ciągle coś robią, chwała im za to. Ciągle coś się wokół tej gry dzieje jednak moim zdaniem są w niej problemy, które należało by rozwiązać w pierwszej kolejności niż pakować się w jakieś gabaryty. Wolałbym zamiast tego aby studio rozszerzyło mapy czy popracowało bardziej nad modelami i fizyką jazdy. Nie wspomnę o klientach oszukanych na ATS gdzie gra miała wspierać directx 11 a tak nie jest do dzis.
  10. Człowieku się uparłeś jak rzep psiego ogona ale masz pierwszą lepszą z brzegu z najnowszego patcha. Podnoszone osie naczep - po jakiego grzyba skoro nie ma ani żadnej symulacji ścieralności opon, nie masz możliwości oszczędzania opon. Żeby chociaż wprowadzili własne naczepy do gry to może by to miało jakiś sens jeśli miałbyś wracać na pusto. W tej chwili to jest nie potrzebny bajer nic nie wnoszący do gry a zmianę podświetlenia w zegarach w MANie ciężko zrobić.
  11. @elot360PL Jak nie widzisz problemu w dzisiejszej ekonomi w grze, jeśli uważasz, że mapa scs jest bogatsza niż ta promodsa i nie widzisz jaką straszną kopią z poprzedniej chyba jeszcze wersji gry jest wnętrze MANa ,które nijak ma się do wnętrza oryginalnego chociażby podświetlenie zegarów. To po co dyskutować? Tobie taka wersja gry się podoba więc ok. Moim zdaniem powinni się lepiej postarać a nie brnąć w kolejne projekty nie próbując nawet usprawnić starszych.
  12. Tak, dużo się nie pomyliłeś mam 7 latek i będę Ci teraz argumentować. Lubisz kolejne kolorki w ciężarówkach aby potem robić zdjęcia na FB i chwalić się jakim super zestawem jeździsz to ok. Nie będę Ci rozpisywał się o fizyce jazdy czy nawet prostej rzeczy jaką jest cofanie cięgnika z naczepą ,która wg mnie lepiej jest już zrobiona w farming simulator 17. Jak dorośniesz i kiedyś pojeździsz to może zrozumiesz. SCS tez twierdziło ,że multi jest nie do zrobienia a patrz zebrała się grupa ludzi i zrobiła. Lubisz wciskany komercyjny shit od scs proszę bardzo przecież nikt nikomu nie zabrania. Chodzi o to ,że ta gra ma potencjał tylko, że zamiast starać się go rozwijać twórcy biorą się za jakieś dodatkowe wcale nie potrzebne rzeczy. Niestety na dzień dzisiejszy jednak nie ma lepszego symulatora jazdy ciężarówką i może to dlatego że nie ma konkurencji jest jak jest.
  13. A czemu się tak Maxio tym podniecasz. Wiadomo ,że scs to nie obchodzi bo ich gry są na singla. Co nie zmienia faktu, ze i tak pewnie to będzie nie przemyślane i nie potrzebne jak kupa innych dodatków i usprawnień, które wydali do tej pory. Lepiej by się wzięli za nowe/stare modele ciężarówek w grze, usprawnili ekonomię, bardziej rozbudowali mapy tak jak np w promodsie itd. Zamiast tego karmią nas znów jakimiś informacjami, szumnie zapowiadając i brnąć w kolejne rzeczy na które czekać nam przyjdzie nie wiadomo ile a na koniec okaże się, ze te gabaryty to będzie po prostu zwykła naczepa o kilka centymetrów szersza i dłuższa od zwyczajnej albo co gorsza skończy się to tak jak z MANem albo Reno.
  14. Trochę się obawiam tych gabarytów. Jak gabaryty to i osie skrętne w naczepach, to i planowanie trasy w sensie ,że tędy nie pojadę bo za ciasne rondo czy za niski tunel. A tu pewnie od SCS otrzymamy po prostu większa naczepą i dalej martwcie się sami. Narobi to tylko problemu na drogach jak scody, które teraz wyklina co drugi gracz.
  15. Zdjęcie zdobyło ponad 60 polubień na oficjalnej grupie TruckersMP Polska w zaledwie kilka godzin. A więc spróbuje swych sił tutaj. Pozdrawiam
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.