Jump to content

PainYT

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

2 Followers

About PainYT

  • Birthday 04/22/1988

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    London
  • Preferred Trucks
    DAF
    Iveco
    Kenworth
    MAN
    Mercedes
    Peterbilt
    Renault
    Scania
    Volvo
  • American Garage Location
    Not set
  • EU Garage Location
    United Kingdom: London
  • Known languages
    polish, english

External Websites

Recent Profile Visitors

958 profile views

PainYT's Achievements

  • First Post
  • One Month Later
  • One Year On
  • Old Timer

Recent Badges

2

Reputation

  1. Bardzo dziękuję za zaproszenie. Potwierdzam gotowość (Obym nie zapomniał ) Pozdrawiam Szerokości
  2. Witam. Dziękuję za zaproszenie, z którego z chęcią skorzystam. Pozdrawiam
  3. Brak klawiszy czy ich nadmiar nie jest aż takim dużym problemem jeżeli do tego pomysłu byłaby możliwość przypisania klawisza (tak samo do zmiany kanału czy samego mówienia). Myślę, że taka wersja byłaby wygodniejsza dla każdej strony tych za i tych przeciw. Co do wspomnianych argumentów. W chwili obecnej brak miejsca na klawiaturze do upchnięcia dodatkowego z góry zdefiniowanego przycisku, z drugiej strony jest wiele przycisków, z których gracze "weekendowi" korzystają co najmniej rzadko. Dlatego myślę, że przy tej propozycji warto dodatkowo rozpatrzyć kwestie po prostu możliwości dopisania klawisza przez siebie samego. Pozdrawiam
  4. Nick w grze:ThePainMG Wiek 28 Miejsce zamieszkania Londyn Sterowanie: klawiatura + myszka SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/id/thepainmg/ Staż w grze: 48 godzin Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: nie Przedstaw się: Nazywam się Sebastian o poszukuję społeczności, z którą można pograć ale również pogadać itp. Nie jestem zwolennikiem przymusów i nakazów, dla mnie gra to rozrywka i tylko rozrywka, a jednak miło czasem wrócić do domu po pracy i oderwać się od codzienności. Nie gram zbyt długo, jednak miałem już przyjemność pograć w ETS, ETS 2, a także wiele innych symulatorów biznesu, handlu w tym samochodowych itp. Konikiem w grach jest dla mnie seria Total War, a także każde inne ekspansyjno-budowlano-ekonomiczne. Hmm tak właśnie. Posiadam mikrofon i ts3 (minusem jest, że nie zawsze mogę rozmawiać póznym wieczorem itp.). Jeżeli reprezentuję firmę to w 100%. Prywatnie zajmuje się projektowaniem stron www, grafiką komputerową, pozycjonowaniem oraz naprawami sprzętu IT. Inne: Dodatek Going East - w marcu najprawdopodobniej dokupię DLC Skandynawia
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.