Jump to content

Blondynek

Veteran Driver V
 TruckersMP Profile
  • Posts

    120
  • Joined

  • Last visited

About Blondynek

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Łęczna
  • Interests
    Trucks, cycling, volleyball

Recent Profile Visitors

1780 profile views

Blondynek's Achievements

21

Reputation

  1. Reinstal robiony, sprzęt nowy i grubo ponad wymagania ETS2, 2 antywirusy nic nie pokazały. Problem dalej występuje.
  2. Witam! Wiem że problem nie dotyczy MP ale nie ma innego sensownego forum. Co jakiś czas zrzuca mi grę na pasek. Ktoś mi pomoże?
  3. A wszyscy na landówkę śmierci pchają się drzwiami i oknami a rzadko kiedy jest tam poniżej 100 osób Poza tym nie każdy port jest tak oblegany. 20min uważam że nie jest to jakoś wygórowany czas który można przecież skrócić do 10min, czy 15
  4. Dziękuję za dobre podejście do tematu i rzeczowe argumenty ! Liczę że jednak coś z tego pomysłu zostanie na multi jeżeli nie w przedstawionej przeze mnie formie to innej. Życzę wszystkim szerokości !
  5. Witam ! Wiem że to zmiana w grze a nie w multi ale wiem że team ingerował w samą grę ( zmiana czasu zmiany świateł ). Proponuje wprowadzenie godzin odpływu promu. Np co dwie godziny (te w grze), z tym że gracze mają godzinę na załadowanie się na prom? To tylko luźna propozycja więc zapraszam do dyskusji !
  6. Czy da się zwiększyć/zmniejszyć poziom głośności CB radia?
  7. Blondynek

    Workshop

    To jest ostatnia 32 bitowa (x86) wersja. Napisał mwl4 06 styczeń 2016 - 19:28 https://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/25057-wersja-02052-została-wydana/
  8. Blondynek

    Workshop

    A tak na marginesie, według zapewnień ta wersja będzie x64 taaaak?
  9. Blondynek

    Workshop

    Tu nie ma co wspierać bo multiplayer nie wspiera modyfikacji Sam patch na 100% będzie wspierany, chyba
  10. Witam! Gdy uruchamiam ETS'a to zmienia mi się rozdzielczość gry. Wchodze w opcje/grafika i tam rozdzielczość jest na maksa. Ktoś podpowie jak to naprawić?
  11. WooQash ta niepewność to czasami przesada gdy ktoś wywali Ci na czołówkę czego efektem będzie 100% uszkodzeń. Mało tego, ciężarówkę naprawisz ale 60% naczepy zostanie co przy prawie 1500km nie jest niczym przyjemnym, aż odechciewa się grać :/
  12. Ciężki pomysł. Jeżeli już bawić się w realizm to w grę wchodzą kolizje, wszędzie ale wiemy jak to się skończy. Trzymam kciuki za pomysł i czekam na dalszy rozwój sytuacji ! Powodzenia
  13. Coraz bardziej modna staje się jazda bez świateł w nocy... ElectroMusic! chcesz mieć zrobione coś dobrze? To zrób to sam. Sprawiedliwość trzeba wymierzać samemu bo na administrację niestety nie ma co liczyć :/
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.