Jump to content

rafali888

Veteran Driver VII
  • Posts

    17
  • Joined

  • Last visited

About rafali888

  • Birthday 09/16/1984

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Bydgoszcz
  • Preferred Trucks
    MAN
  • American Garage Location
    Nevada: Elko
  • EU Garage Location
    Poland: Poznan

TruckersMP Information

  • VTC Name
    TransTur Spedition

Recent Profile Visitors

1183 profile views

rafali888's Achievements

-11

Reputation

  1. Ja tu nie dla musów siedzę, pomagam właśnie nie widać, chłopakom z firmy. Nie widać ? A dawajcie minusy ciekawe, ile zbiorę na stacji punktów. Temacik nie konkretny wiec po co ta wypowiedz i minus ? Własnie konkretny temat jest, bo trzeba takich oficjalnie załatwić. Moja firma moje zasady. Jest nielegalna bo przez takich jak Pan ubywa, zanim się rozwinie. Dziękuję za komentarz, ale jest nie na miejscu i bez kultury miedzy kierowcami.
  2. Spam nie jest ja chce firmę zalegalizować, by chłopaki wreszcie grali z firmy mojej na serwerze , bardzo ciężko wejść na rynek z 74 postami, wiec staram się jak mogę by firma się rozwinęła. Ja na - + nie patrzę wyrażam swoje zdanie, mam do tego prawo. Szerokości bez kuu.... w na trasie
  3. Grzecznie proszę Pana jest wtedy gdy nie usuwa się postów. Dziękuję za uwagę pod moim adresem
  4. Pisze wyraźnie że to moja czarna lista, czyż nie ?
  5. Zaczynając grę zawsze mi się podobał MAN, a teraz to rożnie bywa. A w ATS gram Kenworth T680 :)
  6. Oto moje stanowisko. Fajeczka na drogę, piweczko by lepiej się jechało, myszka podłączona na patencie, wajcha do biegów przerobiona, papiery firmowe zawsze pod ręką bo Prezes musi mieć wgląd jak tam pracownicy się sprawują, 2 klawiatury (jedna do przełączania, druga gaz hamulec), z boku długopis by zapisać trasę, komureczka jak zadzwonią o urlopik, no i najważniejsze dla kierowcy kubek z kawą
  7. Ja tak czytam temat, przed wejściem i pomyślałem to samo
  8. rafali888

    France Sneak Peek

    Ciekawe jaki będzie koszt nowego DLC ?
  9. Bardziej chodzi mi o stronkę jak z oddawaniem trasy, czy nie za bardzo ?
  10. rafali888

    Tachograf

    Witam Nazwa Sugestii : Tachograf Opis Sugestii : Fajnie jak by można było dodać tachograf do gry. Z MYVTC wiem że byście sobie poradzili z tym rozwiązaniem. Przykładowe obrazki : No nie wiem jak miało by to wyglądać. Dlaczego twoja sugestia a nie inna? Jeszce lepsza zabawa.
  11. Mam pytanko, czy chłopaki z MYVTC zorganizują nam tachograf. Będzie to dobry pomysł przejdzie jak myślicie ?
  12. Tez miałem z tym problem, i dzięki wielkie, od kąt gram w ciężarówki zawsze o tym Cb Radyjku marzyłem. Dzięki wielkie dobra robota chłopaki Nie wiem czy to dobry pomysł, ale przydał by się jeszcze tachograf może macie już w planach ?
  13. Spokojnie jakoś wspólnie ustalimy na jakim kanale my Polacy będziemy, też jestem tego zdania, ankieta i po sprawie. Przecież możemy się zawsze dogadać. To tylko ustalenie 1,2,3 nic po za tym No i firma może sobie ustalić na jakim kanale będzie jechała np. w konwoju.
  14. Wiem, ale zawsze coś, jak ci nie zajedzie drogi, to pojawi się ktoś jak fatamorgana. To gdzieś przyczepie się do słupka, a te życie kierowcy
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.