Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Maciej_tg

Veteran Driver III
  • Posts

    9
  • Joined

  • Last visited

About Maciej_tg

Maciej_tg's Achievements

0

Reputation

  1. Maciej_tg

    Serwer Exp 1

    Mam pytanie o co chodzi z tym serwerem i gdzie mozna znaleść do niego mod zeby sie zalogowac na nim?
  2. poprostu daj na ignoruj a potrzebne skladniki sie zainstaluja ja tak robie i u mnie dziala
  3. Rano zainstalowana aktualizacja dzialala a teraz co? Oczekiwanie na kolejna??
  4. Wszystko pieknie tylko przydała by się jeszcze synchronizacja prędkości pojazdów której rownież brakuje w ETS a było by to pomocne zwłaszcza w czasie konwoju...
  5. To są najwiękrze miasta przeładunkowe dlatego tam zawsze taki tłok. To samo sie dzieje Calias. Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
  6. Ale sajgon urządził. Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
  7. Witam jestem nie zrzeszony. Szkoda że dopiero teraz trafiłem na ten temat bo chętnie też bym pojechal gdzieś na szarym końcu. Mam nadzieję że jeszcze trafi mi dołączyć do jakiegoś konwoju. Gratulacje dla HDS wytrwałości w grze i dalszego pomyślnego rozwoju.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.