Jump to content

Adjan

Veteran Driver III
  • Posts

    7
  • Joined

  • Last visited

About Adjan

Recent Profile Visitors

638 profile views

Adjan's Achievements

0

Reputation

  1. Nick w grze: Adjan Wiek 17 Miejsce zamieszkania: Okolice Rzeszowa Sterowanie: klawiatura SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198236834748/ Staż w grze: 3 lata z przerwami Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: 2 razy, niestety przez lagi Przedstaw się: Nazywam się Adrian pochodzę z malutkiej wioski w okolicach Rzeszowa. Mam 17 lat interesuję się siatkówką. Inne: Lubię pograć w ETS 2, Fife itd.
  2. Próbowałem jako @, próbowałem spójność plików i znów to samo nie wiem co mam zrobić. Co do przeinstalowania robiłem, a nawet formatowałem kompa i nic...
  3. Witam nie mogę zmienić grafiki na multiplayer bo momentalnie wywala grę, gdy tak się stało spróbowałem zmienić na singlu, lecz gdy zmieniam tam i kliknę zastosuj wywala do pulpitu i wyłącza grę. Próbowałem nawet w configu zmienić grafikę tam owszem zmienia ale jakość drzew, kabiny tira czy innych jest dramatyczna, nie wiem co jeszcze mam spróbować bardzo proszę o jak najszybszą odpowiedz. Próbowałem również odpalić w oknie tak jak kazali w necie, ale to też nic nie daje POMOCY ! ! !
  4. Zmieniając grafikę z 1024/768 na wyższą wywala mi multiplayer i wyskakuje błąd an application fatal error do you want to send crash.log file to developers. Nie wiem co zrobić próbowałem reinstall i wszystko co się da i nic nie wiem co robić proszę o pomoc i z góry dziękuje.
  5. Nasza firma zaczęła działalność dnia 29.01.2016.Firma swoją siedzibę ma w miejscowości Wrocław i jest jedną z najbardziej rozwijających się firm. Nasza firma jest w stanie przewieźć każdy ładunek (oprócz gabarytów).Nasi pracownicy dbają o to aby każdy towar był przewożony bezpiecznie i na czas.Wozimy towary na terenie całej Europy.Firma cały czas jest rozwijana aby stać się jedną z najlepszych firm. Nasza baza Baza znajduję się we Wrocławiu na ulicy Jurija Gagarina 28.Posiadamy 5 garaży gdzie mogą zmieścić się 5 pełnych zestawów (ciężarówka+naczepa).Jest to jedna z najnowocześniejszych baz w województwie Dolnośląskim.A oto kilka zdjęć przedstawiających naszą siedzibę: Marka:Man Model:TGX Kabina:XXL Moc:480KM Rok produkcji:2015 Kontakt Strona internetowa: http://fast-line.wix.com/firma ((Strona cały czas w budowie)) TeamSpeak3: dragonoffire.pl (Kanał FastLine) Rekrutacja Nasza firma prowadzi rekrutację na stanowisko kierowcy,podania CV można składać na naszej stronie internetowej.Wymagania można zobaczyć na dole. -Atrakcyjne zarobki, -miłą atmosfera, -własny zestaw, -stałą pracę, -dobre warunki pracy, -wiek 14+ -przegrane co najmniej 50h -posiadania TS3 i sprawnego mikrofonu - Umiejętności zachowania kultury jazdy na drodze i podporządkowania się do warunków jazdy jak i znaków -3500km minimum tygodniowo! Coś ode mnie: Chcemy utworzyć fajną firmę na podstawach realizmu,postanowiliśmy urozmaicić troszkę nasz system aby tak szybko się nie rozwinąć i za tydzień nie mieć już 15 zestawów,więc kiedy zarobimy 1 milion złotych z kursów to zamieniamy to na 100 tysięcy złotych zarobionych na zestawy.Myślę,że będzie to fajny system realizmu aby po prostu chciało nam się jeździć i ciężko pracować aby zarobić na kolejne zestawy. Myślę,że to tyle jak na razie,do zobaczenia na trasie i oczywiście będę tutaj wstawiał zdjęcia z gry! Strzałeczka!
  6. Nasza firma zaczęła działalność dnia 29.01.2016.Firma swoją siedzibę ma w miejscowości Wrocław i jest jedną z najbardziej rozwijających się firm. Nasza firma jest w stanie przewieźć każdy ładunek (oprócz gabarytów).Nasi pracownicy dbają o to aby każdy towar był przewożony bezpiecznie i na czas.Wozimy towary na terenie całej Europy.Firma cały czas jest rozwijana aby stać się jedną z najlepszych firm. Nasza baza Baza znajduję się we Wrocławiu na ulicy Jurija Gagarina 28.Posiadamy 5 garaży gdzie mogą zmieścić się 5 pełnych zestawów (ciężarówka+naczepa).Jest to jedna z najnowocześniejszych baz w województwie Dolnośląskim.A oto kilka zdjęć przedstawiających naszą siedzibę: Marka:Man Model:TGX Kabina:XXL Moc:480KM Rok produkcji:2015 Kontakt Strona internetowa: http://fast-line.wix.com/firma ((Strona cały czas w budowie)) TeamSpeak3: dragonoffire.pl (Kanał FastLine) Rekrutacja Nasza firma prowadzi rekrutację na stanowisko kierowcy,podania CV można składać na naszej stronie internetowej.Wymagania można zobaczyć na dole. -Atrakcyjne zarobki, -miłą atmosfera, -własny zestaw, -stałą pracę, -dobre warunki pracy, -wiek 14+ -przegrane co najmniej 50h -posiadania TS3 i sprawnego mikrofonu - Umiejętności zachowania kultury jazdy na drodze i podporządkowania się do warunków jazdy jak i znaków -3500km minimum tygodniowo! Coś ode mnie: Chcemy utworzyć fajną firmę na podstawach realizmu,postanowiliśmy urozmaicić troszkę nasz system aby tak szybko się nie rozwinąć i za tydzień nie mieć już 15 zestawów,więc kiedy zarobimy 1 milion złotych z kursów to zamieniamy to na 100 tysięcy złotych zarobionych na zestawy.Myślę,że będzie to fajny system realizmu aby po prostu chciało nam się jeździć i ciężko pracować aby zarobić na kolejne zestawy. Myślę,że to tyle jak na razie,do zobaczenia na trasie i oczywiście będę tutaj wstawiał zdjęcia z gry! Strzałeczka!
  7. Adjan

    CV-Mjekus

    Nasza firma zaczęła działalność dnia 29.01.2016.Firma swoją siedzibę ma w miejscowości Wrocław i jest jedną z najbardziej rozwijających się firm. Nasza firma jest w stanie przewieźć każdy ładunek (oprócz gabarytów).Nasi pracownicy dbają o to aby każdy towar był przewożony bezpiecznie i na czas.Wozimy towary na terenie całej Europy.Firma cały czas jest rozwijana aby stać się jedną z najlepszych firm. Nasza baza Baza znajduję się we Wrocławiu na ulicy Jurija Gagarina 28.Posiadamy 5 garaży gdzie mogą zmieścić się 5 pełnych zestawów (ciężarówka+naczepa).Jest to jedna z najnowocześniejszych baz w województwie Dolnośląskim.A oto kilka zdjęć przedstawiających naszą siedzibę: Marka:Man Model:TGX Kabina:XXL Moc:480KM Rok produkcji:2015 Kontakt Strona internetowa: http://fast-line.wix.com/firma ((Strona cały czas w budowie)) TeamSpeak3: dragonoffire.pl (Kanał FastLine) Rekrutacja Nasza firma prowadzi rekrutację na stanowisko kierowcy,podania CV można składać na naszej stronie internetowej.Wymagania można zobaczyć na dole. -Atrakcyjne zarobki, -miłą atmosfera, -własny zestaw, -stałą pracę, -dobre warunki pracy, -wiek 14+ -przegrane co najmniej 50h -posiadania TS3 i sprawnego mikrofonu - Umiejętności zachowania kultury jazdy na drodze i podporządkowania się do warunków jazdy jak i znaków -3500km minimum tygodniowo! Coś ode mnie: Chcemy utworzyć fajną firmę na podstawach realizmu,postanowiliśmy urozmaicić troszkę nasz system aby tak szybko się nie rozwinąć i za tydzień nie mieć już 15 zestawów,więc kiedy zarobimy 1 milion złotych z kursów to zamieniamy to na 100 tysięcy złotych zarobionych na zestawy.Myślę,że będzie to fajny system realizmu aby po prostu chciało nam się jeździć i ciężko pracować aby zarobić na kolejne zestawy. Myślę,że to tyle jak na razie,do zobaczenia na trasie i oczywiście będę tutaj wstawiał zdjęcia z gry! Strzałeczka!
  8. Nasza firma zaczęła działalność dnia 29.01.2016.Firma swoją siedzibę ma w miejscowości Wrocław i jest jedną z najbardziej rozwijających się firm. Nasza firma jest w stanie przewieźć każdy ładunek (oprócz gabarytów).Nasi pracownicy dbają o to aby każdy towar był przewożony bezpiecznie i na czas.Wozimy towary na terenie całej Europy.Firma cały czas jest rozwijana aby stać się jedną z najlepszych firm. Nasza baza Baza znajduję się we Wrocławiu na ulicy Jurija Gagarina 28.Posiadamy 5 garaży gdzie mogą zmieścić się 5 pełnych zestawów (ciężarówka+naczepa).Jest to jedna z najnowocześniejszych baz w województwie Dolnośląskim.A oto kilka zdjęć przedstawiających naszą siedzibę: Marka:Man Model:TGX Kabina:XXL Moc:480KM Rok produkcji:2015 Kontakt Strona internetowa: http://fast-line.wix.com/firma ((Strona cały czas w budowie)) TeamSpeak3: dragonoffire.pl (Kanał FastLine) Rekrutacja Nasza firma prowadzi rekrutację na stanowisko kierowcy,podania CV można składać na naszej stronie internetowej.Wymagania można zobaczyć na dole. -Atrakcyjne zarobki, -miłą atmosfera, -własny zestaw, -stałą pracę, -dobre warunki pracy, -wiek 14+ -przegrane co najmniej 50h -posiadania TS3 i sprawnego mikrofonu - Umiejętności zachowania kultury jazdy na drodze i podporządkowania się do warunków jazdy jak i znaków -3500km minimum tygodniowo! Coś ode mnie: Chcemy utworzyć fajną firmę na podstawach realizmu,postanowiliśmy urozmaicić troszkę nasz system aby tak szybko się nie rozwinąć i za tydzień nie mieć już 15 zestawów,więc kiedy zarobimy 1 milion złotych z kursów to zamieniamy to na 100 tysięcy złotych zarobionych na zestawy.Myślę,że będzie to fajny system realizmu aby po prostu chciało nam się jeździć i ciężko pracować aby zarobić na kolejne zestawy. Myślę,że to tyle jak na razie,do zobaczenia na trasie i oczywiście będę tutaj wstawiał zdjęcia z gry! Strzałeczka!
  9. Adjan

    CV|Adjan|2Lata

    Nick w grze: Adjan Wiek: 16 lat Miejsce zamieszkania: Jasło Sterowanie: Chwilowo klawiatura SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198236834748/ Staż w grze: 2 lata Lecz bardzo dużo na piracie. Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie Przedstaw się: Cześć mam na imię Adrian. Interesuję się sportem. Moim drugim hobby są gry, uwielbiam grać w ETS 2 czy Cs:go Inne: Posiadam DLC Going East, Cargo, Cabin Accesories i Skandynawię będę kupował
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.