Jump to content

stefanokapitano

Veteran Driver III
  • Posts

    8
  • Joined

  • Last visited

About stefanokapitano

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Opole
  • Preferred Trucks
    Mercedes
    Scania
  • EU Garage Location
    Germany: Frankfurt am Main

TruckersMP Information

  • VTC Name
    coSteff

Recent Profile Visitors

316 profile views

stefanokapitano's Achievements

0

Reputation

  1. Gram od niedawna jak się można zgłosić do tego konwoju, jeżdżę dobrze mimo iż krótko gram. Zaczynałem od Hard Truck 18 Wheels of Steel
  2. Po mojemu ładnie go wpuścił, od razu wiać różnicę pomiędzy trakerami a innymi kierowcami, którzy często się wpuszczają z podporządkowanej.
  3. Dobrze Ci F3ear napisał, ten OCCT co Ci podałem też obciąży Ci kompa, twój laptop to Sony Vaio EV mam procesor i3 powinien sobie radzić.
  4. Dzięki za pomoc @TheArczi. Może kiedyś razem pojedziemy w trasę widzę że z Lublina jesteś ja z Opola Lubelskiego.
  5. Najlepiej będzie jak stworzę konto tylko do grania w ets2 ale jak teraz to przenieść na inne konto, same save??
  6. Tyle wiem i ja ale czy da się to jakoś połączyć?
  7. Pobierz jakiś program Aida lub coś innego on poda nam parametry komputera, sprawdź jakiej marki masz zasilacz. Uruchom program do obciążenia komputera/karty graf. np: http://www.ocbase.com/
  8. Witam Jest to mój pierwszy post na forum chciał bym się ładnie przywitać i zapytać o konta przeszukałem internet ale nic o tym niema. Posiadam ETS2 zainstalowany z kontem steam na jednym komputerze. Z tego komputera korzystam wraz z dziećmi na dwóch kontach użytkowników i tu pojawia się problem, mimo logowania się tymi samymi loginami nie ma postępów gry na koncie dla dzieci. Chcemy razem z synem nabijać punkty jako jeden kierowca? Pozdrawiam Jak źle założyłem temat proszę o przeniesienie. Pozdrawiam
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.