Jump to content

CofeeTV

Veteran Driver V
  • Posts

    102
  • Joined

  • Last visited

About CofeeTV

Profile Information

  • Gender
    Not Telling
  • Preferred Trucks
    MAN
    Mercedes
    Scania
    Volvo
  • EU Garage Location
    Poland: Poznan

Recent Profile Visitors

1405 profile views

CofeeTV's Achievements

13

Reputation

  1. Multiplayer obsługuje tylko system 64 bity żeby grać zmień system na 64 a wszystko będzie dobrze .
  2. Mody z warsztatu Steam nie działają, wyjątkiem są edytowane elementy i światła i kamera 0.
  3. Wszystko da się zrobić tylko na to potrzeba czasu a serwer był by postawiony na któryś z obecnych i nikt tu nie mówi o serwerze z 2k osób tylko góra 50 - 100 do przetestowania, z resztą poczytaj to co piszą ludzie powyżej.
  4. FPSy spadają bo jest dużo graczy w mieście i dlatego
  5. To wina serwera jeśli chodzi o eu2
  6. Ta sugestia już była z taką sugestią do SCS oni się tym zajmują twórcy mp nie zajmują się takimi rzeczami .
  7. Raczej tak większość przynajmniej ma już te DLC, czy by kickowało ich to nie wiem do końca ale raczej tak bo PM nie odpalisz bez tych DLC chyba. A na chwilę obecną wielu graczy nie ma DLC Francji , problem w tym że większość ma słabe komputery i nie każdy z nich by mógł zagrać bo jak nie którzy mają na multiplayer 30 fps a co dopiero na multiplayer z PM, chyba że powstały by dwa serwery jeden dla tych co im dobrze działa PM a drugi dla tych co mają słabsze kompy chodzi tu o to żeby nie było mega lagów lub graczy z dużym pingiem wiadomo że tych osób się nie ominie ale takie rozwiązanie było by można przetestować najwyżej dać kilkunastu graczy z gorszym PC na pierwszy serwer i wtedy można ocenić jak wszystko będzie działać gdy obok nas przejedzie gracz z dużym pingiem lub z małą ilością klatek. Z resztą powyżej pisałem na ten temat jak chcesz to przeczytaj sobie ale za nim mwl4 doda do PM to trochę minie czasu, ale według mnie powinien powstać serwer z PM by przetestować go teraz nie wtedy kiedy SCS przestanie wspierać Ets2 bo do tego jeszcze kilka lat wiem że by wychodziły aktualizacje od SCS i by musieli znowu wydać uptade by na multi działało ale można chyba to ominąć używając tylko wersji 1.26.3 nawet jeśli będzie nowsza wersja.
  8. Ale jak wiadomo wszystko zależy od mwl4 czy by się na to zgodził bo jak nie wtedy wiadomo musimy czekać do bety a jak wiadomo beta dopiero wtedy gdy SCS nie będzie już wspierał ETS2 a to pewnie będzie trwało dobre kilka lat ale warto by było przetestować , wtedy byśmy wiedzieli na przyszłość czy jest warto stawiać taki serwer .
  9. Wiadomo że za szybko tego nie zobaczymy ale według mnie mwl4 mógł by udostępnić serwer PM chociaż by dla tych kilkunastu lub 50 może 100 graczy by przetestować to w praktyce czy by wszystko działało w miarę stabilnie wtedy można pomyśleć co dalej z serwerem czy dopiero w becie czy teraz gdyby wszystko było stabilne . Nic nie wiadomo zobaczymy w niedalekiej przyszłości.
  10. W Generalnej Dyskusji ludzie o tym pisali i tu też jest o tym http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=94680 z resztą tak jak napisałeś nie wiadomo jak będzie pewnie będą tak długo ją wspierać aż gra będzie całkiem rozbudowana .
  11. Czyli nastąpi to za około 5 lat bo po tym czasie SCS już nie będzie wspierać ets2
  12. Tu głównie chodzi o ludzi ze słabszym sprzętem , ktoś przykładowo ma 30 fps na multi a na Promods pewnie by miał spore lagi .Moim zdaniem nawet jeśli by to kiedyś było możliwe by grać na tych mapach to zamiast robić serwer na 50 czy 100 osób lepiej zrobić na zasadzie prywatnego serwera za opłatą tzn udostepnienie go na tyle ile potrzebujemy zbieramy np kilka osób którzy mają dobry sprzęt i można grać gdyby tak było dzięki temu twórcy mp mogli by mieć dodatkowe środki na rozwijanie multi, tu już nawet nie chodzi o mapę Promods przecież jest też Mapa Węgier na te kilka osób w zupełności wystarczy a tak to musimy niestety obejść się smakiem bo nie wszyscy mają dobry sprzęt tak jak pisałem i tu jest ten główny problem nie dało by się grać.
  13. Pozostaje tylko utworzenie nowego profilu.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.